Wpis z mikrobloga

Ilość ulanych młodych lasek jest zastraszająca. Tak ciężko nie byc grubasem? Jadąc do pracy co kawałek mijałem jakąś młodą grubaskę do 25 lat.
Wezcie sie za siebie #rozowepaski
#bekazgrubasow #p0lka
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kipper: owszem, deficyt kaloryczny, ale jedząc byle g---o i mieszcząc się w limicie kalorii to nieźle można poszarpać hormony, a potem prosta droga do nadwagi ;)
  • Odpowiedz
@Kipper: zgadza się. Teoretycznie nie ma znaczenia co jesz jeżeli pilnujesz kalorii, ale jednak ciężej zjeść 3000 kalorii dziennie w sałacie niż w snickersach :-)

  • Odpowiedz
@Kipper: w sensie zgadzam się z Twoją całą wypowiedzią, jedynie do tego fragmentu chciałem nawiązać "nie ma znaczenia czy jesz batony kurczaka czy sałatę" swoją wypowiedzią.
  • Odpowiedz
@imajoke: to samo zauwazylem. Bylem ostatnio w krosnie i na miescie liczba grubasek byla standardowa (wsrod mlodziezy). Ale pewnego razu siedzialem kolo placu zabaw i ze szkoly wyszly z naucycielami 3 klasy nie wiem po co siedziec godzine przy placu. Myslalem ze to blad matrixa - chyba 70% lasek bylo ulanych! Widocznie w ciagu dnia chowaja sie w domach i dlatego standardowo ich nie wjdac na ulicach.Wsrod facetow to moze
  • Odpowiedz