Wpis z mikrobloga

@Moderacja - dlaczego mimo licznych zgłoszeń nie usuwacie powiązanych multi jakimi są konta @salesmanager i @snorli12 ? To są konta gościa który się przyznał na wykopie do ich posiadania. Gość flooduje, utrudnia korzystanie z serwisu, manipuluje treściami, przeszkadza użytkownikom. Dlaczego po sekundzie odrzucacie te zgłoszenia bez przeglądnięcia w ogole profili?

Nie dało wam do myślenia że obydwa konta (razem z kontem @Oskar77) zgłaszają tylko wpisy o niejakim Sławku Nowaku jako "atakuje mnie"? Dlatego że to jego konta do czego się tu przyznał.

Łamiecie własny regulamin pozwalając mu tu być. Łachudry jedne

#kononowicz #moderacjacontent #moderacja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
dlaczego mimo licznych zgłoszeń nie usuwacie powiązanych multi

@Qrwencjusz: Bo bany się daje nie na podstawie zgłoszeń, tylko udowodnionych przewinień. Jeśli za pierwszym razem IP się nie zgadzały, to zgłoszenie zostało odrzucone, a późniejsze zgłoszenia dotyczące tych kont były odrzucane automatycznie(względnie niedawno to wprowadzili - imo #!$%@? zmiana). Jeśli uważasz że masz wystarczające dowody, np. screeny i linki do wpisów gdzie przyznaje się że to multi, możesz napisać na kontakt,
  • Odpowiedz
@Qrwencjusz: Przecież to konto Sławka. Wczoraj wszystkie multikonta centaura były agresywne i wulgarne i jak na złość Oskar również co tylko potwierdza że Oskar to konto grubasa. Zresztą zupełnie przypadkiem Oskarek dosyć często lajkował wpisy innych kont centaura i bronił tych kont.
  • Odpowiedz
@Qrwencjusz: Ja jestem zdania że on ma wciąż wpływ na kanał a ta antyreklama ma służyć temu aby się mówiło o Jarku. Nie ważne co, ważne by mówili. Ten ich konflikt ściemą śmierdział na kilometr, niby obaj siebie ripostowali ale tak aby nikogo zbytnio to nie zabolało, a fakty jak przymknięcie oka na głodówkę Nera przypadkiem przez eS zostało pominięte i to także gdy J207 wmawiał że go w tamtym
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: Tak, racja - jest trochę argumentów przemawiających za tym, że to reżyserka, chociaż czasem mam wrażenie że menel jednak cisnął po Sławku o stro. Nie zapominajmy że to Sławek nasłał gazetę na niego. No a pewne nieścisłości u nich moga wynikać z prostego faktu - ubytku w IQ którym nie grzeszą bo umówmy się, to nie są obiektywnie patrząc zbyt inteligentne i rozgarnięte osoby
  • Odpowiedz