Wpis z mikrobloga

Mirki ale miałam dziwny sen. Śniło mi się że zbliża się jakaś wojna, generalnie klimat taki że powybijane szyby w sklepach, pustki na ulicach, a całe społeczeństwo przenosi się powoli do podziemi. Tam do władzy powoli dochodzi tak zwana wdowa. Wraz z doma moimi kompanami którzy mają mnie do niej doprowadzić (z czego jeden jak w filmie jest kumaty a drugi lekko gamoniowaty ale śmieszny) przechodzę przez bramy prowadzące do podziemi i tak poznaje wdowę. Mam przygotowany ekwipunek, najważniejsze rzeczy i dostaje cele z łóżkiem, kładę się spać i....
Budzę się 40 lat później! Wychodzę niepewnie z celi i niemal od razu wpadam na swoich starych kumpli (którzy prawie nic się nie zmienili), potwierdzili ze spałam tam tak długo i opowiedzieli co się w tym czasie wydarzyło. Więc wdowa zdobyła już pełną władzę a podziemne miasto jest bardzo mocno rozbudowane. Więc jeździmy samojeżdżącymi autami i pokazują mi co i jak. Potem trafiam do wdowy i tak sen się urywa...
#sny #takbylo
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@octave25: jasne, miałem takie sny już wiele razy i nie miało to takich skutków. Jest to taka sama bzdura jak zabobon że jak ktoś Ci się śni to znaczy że o Tobie myśli. Sen o utracie zębów może oznaczać jedynie samą obawę przed stratą kogoś. Sęk w tym że ja już nie mam nikogo do stracenia
@Kawunia_z_rana: możliwe ze masz kogoś nieżyczliwego blisko siebie. Sen o wojnie i przygotowaniach to ostrzeżenie od twojej podświadomości. Jeśli jesteś w zawiązku przyjżał bym się partnerowi dokładniej i nie czekał 40 lat w małżeństwie, zeby się dowiedzieć ze ktoś jest nieżyczliwy.