Wpis z mikrobloga

co to za dowalanie sie o języka, wykopki już serio nie mają sie do czego przyczepić, coś nie ma polskich napisów to już oburzenie xD


@janabanana: To pielęgnacja polskiej zaściankowości. Żebyśmy czasem nie doszli do dwujęzyczności jak holenderska, czy norweska młodzież, która angielskim posługuje się tak samo płynnie, jak językiem ojczystym. Dwujęzyczności, która później otwiera wiele drzwi do dobrego życia. Ale wiesz, nie po to husaria walczyła żebyśmy angielskich napisów używali
@mitatuyo: zrobiłem test. Zawołałem moją żonę fankę Friends. Zapytałem z czym jej się tort kojarzy. Padła odpowiedz: „Alicja w krainie czarów”. Nawet jak jej dałem drugą i trzecią szansę nie wpadła na temat przewodni. Werdykt: tort do poprawki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma za co :)
@mitatuyo: fajny, ale trochę kolory nie te. Sławny fioletowy był ciemniejszy (można było nie używać dwóch odcieni), zaś kanapa była pomarańczowa. I to stłuczone lusterko, które wisiało na drzwiach troche inaczej wyglądało. Ogólnie pomysł i wykonanie (estetyczne) spoko.