Wpis z mikrobloga

  • 366
Jadę pierwszy raz w trasę, 260km w jedną stronę a w niedzielę powrót. Bardzo się stresuję (żeby nie powiedzieć boję), pożyczonym samochodem (jeździłam nim ostatni tydzień po mieście). 70km trasy DK a resztę S, DK najbardziej się boję ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak bardzo się boję, że aż mnie mdli.
Prawko mam 7 lat, miałam trochę przerwy przez wyjazd na studia i brak samochodu, ale takie trasy robiłam bez problemu. A teraz moja mama strasznie mnie nastraszyła że nie mam doświadczenia, inny samochód, że ONA I OJCIEC KATEGORYCZNIE SIE NIE ZGADZAJĄ. I ogólnie robiła mi sieczkę z głowy i jakoś tak to teraz siedzi... (,)
dajcie plusa na dodanie otuchy

#samochody #trasa #jazdasamochodem #zalesie #rodzice
  • 138
Mi rodzice tez #!$%@? swoje fobie co do jazdy Co rzutowało na mój stres za kołkiem aż powiedziałem sobie wewnętrznie ze #!$%@? to nie będę się im poddawał i musze powiedzieć ze jak ręką odjął. Sporo mi tez pomogło zupełnie inne podejście w rodzinie mojej dziewczyny gdzie regularnie robią wielkie trasy praktycznie na raz przykładowo od Białegostoku do Berlina pozwiedzać i z powrotem xd
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem
Mój pierwszy wyjazd tydzień po odebraniu prawa jazdy to podróż 1200 km do Chorwacji do Splitu. Zaznaczając, że pojazdem był nowy Ford Mondeo ojca mojegi kolegi, z którym jechałem, a średnia prędkość to było coś ok. 160 km/h,. Jeśli nie nazwać tego małym stresem, to nie wiem jakbym miał to opisać. Strach ma tylko wielkie oczy, więc nie przejmuj się, wsiadaj i ruszaj. Po kilku kilometrach już się wkręcisz. Do tej
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem słowa otuchy XDD też miałem kiedyś znajomego który panicznie się bał jeździć, a wszyscy mu podsuwali pomysły żeby się nie bał itp. No i już go z nami nie ma ¯_(ツ)_/¯

Jezdzenie samochodem to nie jest zabawa że można sobie "próbować"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: uwaga, będzie glupia rada, ale na mnie dzialalo: zuj gume :D jak na początku mialam skurcze zoladka przed kazda jazda autem (wsiadlam za kolko po dlugiej przerwie), to jakos zucie gumy mnie relaksowalo :D nie zaszkodzi, ale moze pomoze. Odwagi i miej w dupie, co sobie o Tobie mysla ci z tylu (o ile nie jedziesz 30km/h albo zbierasz sie ze swiatel jak zolw)!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: pewnie nie jeździsz często. Mirabelko nie ma się co bać. Większość tej drogi to pewnie autostrada albo droga ekspresowa, kilometry moment na tym lecą. Najgorzej jest w nieznanym mieście w nocy przy ulewie.
Niektórzy rodzice są przewrażliwieni im #!$%@?. Sporo czasu zajęło mojej mame nauczyć się jeździć spokojnie na siedzeniu pasażera. Jazda z nią była gorsza od jazdy samemu