Wpis z mikrobloga

  • 366
Jadę pierwszy raz w trasę, 260km w jedną stronę a w niedzielę powrót. Bardzo się stresuję (żeby nie powiedzieć boję), pożyczonym samochodem (jeździłam nim ostatni tydzień po mieście). 70km trasy DK a resztę S, DK najbardziej się boję ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak bardzo się boję, że aż mnie mdli.
Prawko mam 7 lat, miałam trochę przerwy przez wyjazd na studia i brak samochodu, ale takie trasy robiłam bez problemu. A teraz moja mama strasznie mnie nastraszyła że nie mam doświadczenia, inny samochód, że ONA I OJCIEC KATEGORYCZNIE SIE NIE ZGADZAJĄ. I ogólnie robiła mi sieczkę z głowy i jakoś tak to teraz siedzi... (,)
dajcie plusa na dodanie otuchy

#samochody #trasa #jazdasamochodem #zalesie #rodzice
  • 138
ONA I OJCIEC KATEGORYCZNIE SIE NIE ZGADZAJĄ


@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: rodzice mają naturalną tendencje do trzymania pod kloszem. Skoro będziesz mogła sama, bez nich, przejechać kilkaset kilometrów, to kto wie czy za rok nioe pojedziesz sobie np. do Rzymu lub na Chorwację? ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: 13 lat temu pojechałem z Podlasia do Krakowa zawieść papiery na studia, prawko miałem rok, samochód 2 miesiące. Wtedy ekspresówki bylo z 50km jak nie mniej z 490km trasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)I żadnych nawigacji, tylko mapa i drogowskazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj ziomek z RPA po roku przerwy w jeżdżeniu i pierwszy raz jechał po prawej stronie sam dał radę
@Patsi: @pingwinowa: @OSTROZNIE: @Negatyvv: @Lluciano: @xigapot505: @Unik4t: @qubeq: @Kosciex: @themax: @pywc: @Storczycki: @geuze: @NieMaProblemuKolego: @Agresciwo: @Copperhead: @HuLLaJNoGa: @stern24: @xPekka: @QBA__: @Wasz_Pan: @hahaha666: @wfm125m: @mK4y:
wróciłam! W dwie strony, w sumie samochód pokazał, że przejechałam 560km w ten weekend. Lubelskie krajówki są cudowne, piękne widoki, przez pół godziny ani
Pobierz
źródło: comment_1600618686QOFpimhGtrlwDLX3UeaHDq.jpg
@Unik4t: w drodze powrotnej trochę bardziej zmęczona byłam, więc dwa stopy co ok. 1/3 trasy i mały burger w maku + kawusia, i oczywiście wietrzenie i krótki spacer. Trochę było smutne na trasie jedynie jak mi na dupie siedzieli jak wyprzedzałam tira jadąc 140km a za mna jakieś Audi albo BMW na dupie siedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale poza tym to wporzo było :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: to akurat norma. Poganiacze na trasie są zawsze. Sam trasami zazwyczaj jeżdżę S-kami i jeżdżę 120-130 km/h przy wyprzedzaniu jak kogoś widzę to wyprzedzam, nigdy nie wyjeżdżam przed maskę. I zawsze się znajdzie jakiś dzban co wjedzie na dupę podczas wyprzedzania jak by to miało coś zmienić..
@jestemmimas: Jak liczyc z drzemka na trasie to chyba dobe przebila. Kuj-pom do Bratyslawy a po drodze 8roznych punktow i rozladunki towaru(30-40min na punkt). Ale wiadomo robie dla siebie to tez inaczej sie pracuje :)
No i nie wale takich tras codziennie.
Zalezy jakim trybem pracujesz.
Ja jakbym tych rozladunkow nie robil, to zapewne by mnie bardziej muliło, a tak, to rzesko na glowie sie robi i mozna jechac dalej:)