Wpis z mikrobloga

Założyłam nowe rolety i jestem z siebie dumna. Jest ciszej (bo wpadłam na to zeby je docisnąć xD) ładniej i ciemniej. Jak na rolety za 20 złotych za panel są zajebiste. xD tylko dam cięższe obciążniki bo na tym zoszczedzili, ale no, rurki są tanie. W stówce za wszystko się zamknę. <3

I teraz można mi spuścić roletę. #pdk
#rolety #chwalesie #remontujzwykopem #remont
Axoi - Założyłam nowe rolety i jestem z siebie dumna. Jest ciszej (bo wpadłam na to z...

źródło: comment_1600463240CFaj3T3VlK6HypPhhcYMNF.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
via Zakop
  • 1
@Gran_imperio: właśnie są dobrze, to poprzednie rolety były zamontowane tak że się nie dało. Teraz tłumi hałasy. Może słabo widać na zdjęciu.

@PapaForge: @baetky:Wizualnie mi się podobają właśnie.

@hohohohoho: czemu? Mam też takie same w domu rodzinnym i są mega wygodne w obu trybach.
  • Odpowiedz
via Zakop
  • 1
@patrolez: jest taki plan i szukam silniczka właśnie ale tylko z komunikacją po zigbee, ten chyba idzie po wifi. Cała automatykę w domu mam już po zigbee a nie widzi mi się w własnej sieci silniczek po wifi.
  • Odpowiedz
via Zakop
  • 1
@Gran_imperio: @PapaForge: z tym że jest ciszej chodzi mi o to że założyłam je tak że uszczelki okna działają a wcześniej miałam coś co je zgniatalo i było bardzo słychać ulicę. Teraz prawie wcale.
  • Odpowiedz
via Zakop
  • 1
@PapaForge: jakby mi zależało na pełnej ciemności to kupiłabym zaciemniające. W kuchni i salonie światło z ulicy jest wskazane w sumie, w sypialni będą jeszcze zasłony zaciemniające.
  • Odpowiedz
@Axoi: wiadomo, najważniejsze żebyś Ty była zadowolona.
Ja ich w #!$%@? nie lubię, szczególnie, że zaraz za oknem mam mega jasna lampę, a potrzebuje idealnej ciemności by zasnąć
  • Odpowiedz
via Zakop
  • 1
@PapaForge: pewnie, miałam raz problem z lampą i współczuję strasznie. W sumie też dlatego sypialnia będzie też miała zasłony zaciemniające.

A z tanich i w miarę sensownych rozwiązań to w IKEI jest takie w 100% zaciemniające gówno samoprzylepne. Brzydkie to jak noc ale pod roleta dasz radę zaczepić i da pełna ciemność za 25 złotych sztuka.

Ewentualnie na allegro też da się kupić zwykle rolety zaciemniające a wymiana to chwilką roboty
  • Odpowiedz