Wpis z mikrobloga

Raz w życiu stwierdziłem, że posłucham sprzedawcy w sklepie. Tak, żeby wyrobić sobie opinie i w sumie to trochę za dużo wiary w ludzi mam.
Kupowałem radio samochodowe i sprzedawca polecił mi radio Kruger&Matz KM0103. Mówił, że radio fajnie gra i w ogóle jest super.
Większego gówna w życiu nie widziałem xD Produkty firmy manta to przy tym radiu są normalnie prima sort XD
Cały panel z przyciskami trzeszczy i wygina się podczas wciskania przycisków, które przez to trzeba wciskać mocniej.
Wyświetlacz i podświetlenie przycisków mają różnokolorowe podświetlenie. Oprócz gniazda usb, które świeci stałym niebieskim kolorem, więc albo jeździsz z niebiesko świecącym radiem, albo wkruwia cię estetyka xD
Chyba po miesiącu wyświetlacz się zepsuł i wyświetla tylko połowę tekstu, a w dzień i tak gucio na nim widać bo tak słabo świeci.
#motoryzacja #audio #polska (bo to polska marka)
G.....r - Raz w życiu stwierdziłem, że posłucham sprzedawcy w sklepie. Tak, żeby wyro...

źródło: comment_1600445413xU9XRwzQx2CadFKACBDcM0.jpg

Pobierz
  • 33
to radio kosztowało ~300zł


@Gviazdor: O #!$%@?, gość dostał chyba awans na właściciela sklepu od razu xD

Raz kupiłem tanie chińskie radio za 110zł w promo bo stwierdziłem że #!$%@? byle blutut był. Na ekraniku #!$%@? było widać w słońcu, totalnie zero jakby wgle nie świecił. Radio gubiło sygnał non toper. Podczas słuchania przez blutut z tel coś co 1 sekundę pykało. Finalnie się całe #!$%@?ło paląc bezpiecznik w aucie xD
@Krzemol: wiem o tym xD Soniaka za 4 stowki fajnego ma mój kuzyn. No ale w sumie to nie znałem tej marki wcześniej, wiedziałem tylko tyle, że to polska marka xD Generalnie nie rozumiem czemu to 3 stówy kosztowało i nikomu nie polecam tej firmy xD
@Papasanbaba: to nie gubi sygnału, ale ekranik to jakiś żart jest XD

Kruger Matz to zwykłe chińskie produkty, tylko z "polskim" logotypem


@ProAero:
Generalnie nie rozumiem czemu to 3 stówy kosztowało


@Gviazdor: plastik kosztuje, wyświetlacz kosztuje, transport kosztuje, utrzymanie sklepu kosztuje. Wyprodukowanie tego też kosztuje. Nie ma nic za darmo niestety. Złotówka w dodatku bardzo słabo stoi. Jeszcze by wypadało inflację uwzględnić.
@ksiak: Plastik słabej jakosci
Wyswietlacz slabej jakosci
Wyprodukowane w chinach
Radio kupione w 2018
Transport i sklep to te same koszta jak w innych przypadkach ktore sa tansze

a mają takie same funkcje?

Zbliżone. Bardziej chodzi o jakosc wykonania. W tej jakosci radia kosztuja 100-150 zl. za 3 stowy sa radia jak wymieniali mirki wyzej.
zeby nie bylo, nie zale sie czy cos. Bylem ciekaw i sprawdzilem, a swoimi spostrzezeniami dziele
Zbliżone. Bardziej chodzi o jakosc wykonania.


@Gviazdor: chodzi o jakość plus funkcje. Co z tego, że inne radia są tańsza jak na przykład nie mają USB, albo mają USB a nie mają AUX. Jeżeli już porównujemy to funkcjonalność powinna być taka sama.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gviazdor: gdzieś ty to kupił? Tego radia nie widzę w sprzedaży już ze 3 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A sprawdzam, bo miałem takie kupione z 6 lat temu i ja np bardzo sobie chwaliłem i myślałem o kupnie drugiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gviazdor: miałem takie i jak dla mnie było zajebiste. Owszem - jakość wykonania była dramatyczna, ale pod względem funkcjonalności to był kosmos (7 źródeł dźwięku), a do tego dźwięk całkiem spoko jak na tę cenę ( ͡° ͜ʖ ͡°)