Wpis z mikrobloga

Raz w życiu stwierdziłem, że posłucham sprzedawcy w sklepie. Tak, żeby wyrobić sobie opinie i w sumie to trochę za dużo wiary w ludzi mam.
Kupowałem radio samochodowe i sprzedawca polecił mi radio Kruger&Matz KM0103. Mówił, że radio fajnie gra i w ogóle jest super.
Większego gówna w życiu nie widziałem xD Produkty firmy manta to przy tym radiu są normalnie prima sort XD
Cały panel z przyciskami trzeszczy i wygina się podczas wciskania przycisków, które przez to trzeba wciskać mocniej.
Wyświetlacz i podświetlenie przycisków mają różnokolorowe podświetlenie. Oprócz gniazda usb, które świeci stałym niebieskim kolorem, więc albo jeździsz z niebiesko świecącym radiem, albo wkruwia cię estetyka xD
Chyba po miesiącu wyświetlacz się zepsuł i wyświetla tylko połowę tekstu, a w dzień i tak gucio na nim widać bo tak słabo świeci.
#motoryzacja #audio #polska (bo to polska marka)
G.....r - Raz w życiu stwierdziłem, że posłucham sprzedawcy w sklepie. Tak, żeby wyro...

źródło: comment_1600445413xU9XRwzQx2CadFKACBDcM0.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gviazdor: a było zapytać wykopkow. Handlowalem sprzętem K&M i wiem co to za gówno. Produkują to w Chinach, a właścicielem marki jest firma Lechpol z Garwolina. Zagraniczna nazwa ma nawiązywać do eskluzywnych marek jak np. Harman Kardon. Niestety o ile parametry są często ok, tak jakość pozostawia wiele do życzenia. Pod żadnym pozorem nie kupujcie telefonów tej marki! Za te cenę miałbyś fajne radio z Pioniera, JVC albo LG.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gviazdor: a w co wy te radia wkładacie, w samochód? Przecież każde auto ma wbudowane radio, albo zupełnie inne maskownice. Myślałem, że te radia to skończyły się z latami 90.
  • Odpowiedz