Wpis z mikrobloga

Chciałyśmy z koleżanką wziąć lekcje jazdy konnej. Napisałyśmy pare dni temu do pani która takie lekcje prowadzi czy by jej pasowało w piątek (dzisiaj). Po czym czekałyśmy na info od niej kiedy możemy przyjść w tych podanych godzinach a ona dzisiaj taka wiadomosc napisała ze na nas czekała ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pytanie #zalesie #logikarozowychpaskow
cytmirka - Chciałyśmy z koleżanką wziąć lekcje jazdy konnej. Napisałyśmy pare dni tem...

źródło: comment_16004183135DamC7PuHlpKTfcfXpryUA.jpg

Pobierz
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cytmirka jak mnie takie zjeby przegrywy osrance #!$%@?ą. Boisz się #!$%@? zadzowonic jak człowiek i w minutę ogarnąć temat. I piszecie SMS jak dzieciaki
  • Odpowiedz
@cytmirka:

Znaczy ogólnie ta pani nie wyświetliła na tym whatsappie tej wiadomości "może być 9"

Chwila, to jeszcze bardziej zmienia na niekorzyść właścicielki. Odpisała twojej koleżance "Min 9" i już uznała za umówione.
  • Odpowiedz
@cytmirka: i ty jeszcze publikujesz taką rozmowę? Przecież sama siebie w ten sposób ośmieszasz. Babka się z wami wyraźnie umówiła, a Ty wymyślasz żeby wyszło na Twoje. Co za idiotyczna logika.
  • Odpowiedz
@cytmirka: wg mnie nie ma tutaj żadnego umówienia/potwierdzenia - ja też bym nie przyszedł po takich wiadomościach, słowo klucz: "w jakiś dzień" czyli nie wiadomo w jaki. Dziwne te wykopki które w tym fragnencie widzą umówienie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Canova: @brednyk: @belkot1122: @IkBenPool: Dobra mirki, nie chce mi się nawet odpisać w chamski sposób tak jak to większość z was pod tym wpisem pisze. Ja nie pisałam tych wiadomości i na oczy nawet nie widziałam wcześniej tej konwersacji wiec proszę mnie nie wyzywać od idiotek i innych takich. Pani od koni nie wyświetliła w ogóle tej wiadomości „może być 9” (nie wiem, może
  • Odpowiedz