Wpis z mikrobloga

Chciałyśmy z koleżanką wziąć lekcje jazdy konnej. Napisałyśmy pare dni temu do pani która takie lekcje prowadzi czy by jej pasowało w piątek (dzisiaj). Po czym czekałyśmy na info od niej kiedy możemy przyjść w tych podanych godzinach a ona dzisiaj taka wiadomosc napisała ze na nas czekała ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pytanie #zalesie #logikarozowychpaskow
cytmirka - Chciałyśmy z koleżanką wziąć lekcje jazdy konnej. Napisałyśmy pare dni tem...

źródło: comment_16004183135DamC7PuHlpKTfcfXpryUA.jpg

Pobierz
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cytmirka: Fajną masz tą koleżankę, która znęca się nad zwierzętami. Jazda konna to znęcanie się nad zwierzętami. Za to powinny być wysokie kary. Bez tego, koniary dalej będą traktować zwierzęta przedmiotowo.
  • Odpowiedz
Jeszcze "czekam na was o 9" ciekawe co to moze znaczyc? Chyba ze bedzie tam czekala o 9...


@Dezerterr: tam jest "Czekałam" i oznacza, że uznała że są umówione na 9 i czekała, a one nie przyszły
  • Odpowiedz
  • 0
@cytmirka ale to też dobre XD czekać godzinę i później mieć pretensje, zamiast potwierdzić 15 minut przed albo zadzwonić 10 minut po "planowanej" godzinie i zapytać o co cho
  • Odpowiedz
@cytmirka: jak dla mnie babka nie potwierdziła, ze 9 bedzie git dla niej. Twoja kolezanka tylko stwierdzila ,ze 9 jej pasuje ,ale babka nie potwierdzila tego terminu chocby tekstem "to widzimy sie jutro o 9". No ,ale wykopki przecież rozowego #!$%@? musza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arcypatelniagrozy: No nie da się ukryć, że ta rozmowa ogólnie jest dziwna i ani jedna ani druga nie potwierdzila co i jak. Jakby tego było mało to właścicielka w ogóle nie odczytała tej wiadomości "9 może być" na co koleżanka w sumie czekała xD
  • Odpowiedz
@cytmirka: jak ci nie pasuja niesmieszne obrazki w tej apce to ja odinstaluj, to samo sie tyczy komentarzy.
Mam cie głaskać po głowie tylko dlatego bo jestes? xD Nie jestem twoim niebieskim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Canova: nie ,ale zebys sie zachowywał jak czlowiek tez Ci nikt nie broni. Tymczasem zachowałeś się jak typowy cham. Jak zreszta wielu z was tutaj. W ogole zesrales sie ostro w komentarzu. Smutne masz sycie facet.

Ty nie czekaj ona powinna podjechać nowym ferrari z bukietem kwiatów i wtedy bys zrozumiała że to zaproszenie xD


Ale Ty jesteś dnem koleś...
  • Odpowiedz
@olgierd_banasz: powtarzam jeszcze raz, żeby trafiło do twojej głowy: jazda na koniu nie jest znęcaniem a normalną czynnością. Trzeba tylko pamiętać by ciężar ciała osoby, która przebywa na koniu nie był większy niż 15% masty konia. Czyli praktycznie każdy kto waży poniżej 100 kg może jeździć na dorosłym koniu. Zrozumiałeś czy mam cię zabrać na stajnie?
  • Odpowiedz
@brednyk: Powtarzaj ile chcesz. Jazda konna to sadyzm i znęcanie się nad zwierzętami. Żadna mantra tego nie zmieni. Widzę, że to nie dociera to do twojej głowy. Chcesz mnie zabrać na stajnię by pokazać jak znęcasz się nad koniem, pokazując jaką masz z tego frajdę, zaspokajając swoje chore zachcianki? Nie mam ochoty oglądać takich ohydnych akcji. Zrozumiałeś czy dalej będziesz sobie i innym wmawiał, że jazda konna to nie sadyzm?
  • Odpowiedz