Wpis z mikrobloga

Ale będę rozbawiony, jakby Konfederacja startowała do wyborów razem z Ziobrą, padłbym chyba ze śmiechu xD A jeszcze bardziej śmiałbym się, gdyby kuce za tym tworem agitowali (oczywiście pod pretekstem wolnego rynku) xD
#polityka #4konserwy #neuropa #konfederacja
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@GoddamnElectric

No współpracowali też razem na listach Kukiz'15. Niektórzy z tej ekipy współpracują dziś nawet z PiSem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i? Mowa jest o przyłączeniu do Konfederacji. Ty już nie rozumiesz sam co piszesz.
  • Odpowiedz
@Zielony_Pio: może jak masz do odbudowania gospodarkę państwa wielkości miasta oraz masz do tego jakieś zasoby naturalne, które wyprzedzasz żeby ją napędzasz, to się da w pare... raczej parenascie lat
  • Odpowiedz
@Volki: Wspomniałeś ciekawostkę, że korwiniści współpracowali z Narodowcami w samorządach, więc przytoczyłem ciekawostkę, że nawet nie trzeba tak daleko szukać, bo nawet w parlamencie tworzyli jedno ugrupowanie na długo przed powstaniem Konfederacji. Przytoczyłem ciekawostkę też, że niektórzy Narodowcy uznali, że propagowanie ich poglądów jest bardziej możliwe w PiSie, aniżeli z korwinisami - więc te powiązania ideologiczne pomiędzy ZP, a Narodowcami zawsze było i jest.

A co do przyłączenia - oczywiście
  • Odpowiedz
  • 1
@GoddamnElectric

Narodowcy uznali, że propagowanie ich poglądów jest bardziej możliwe w PiSie

Narodowcy = RN, a Andruszkiewicz nie był w RN, kiedy przechodził do PiSu.
Doucz się faktów.

Ty się akurat nie szanujesz, skoro pochwalasz łamanie prawa przez lewicę.
  • Odpowiedz
@Volki: Skądś z tą lewicą wyskoczył? Cała dyskusja jest o relacji ZP-Konfederacja, ani razu nie pojawił się temat lewicy. Jeśli masz jeszcze jakieś ad personam, to zachęcam chociaż do publikowania w odpowiednim wątku, gdzie nt. lewicy się wypowiadam ¯\_(ツ)_/¯

Andruszkiewicz nie był w RN, kiedy przechodził do PiSu


A czy ja napisałem gdzieś, że był? Zaskoczę Cię - można być narodowcem, a nawet nie być w RN i nie pochwalać
  • Odpowiedz
  • 0
@GoddamnElectric A ja mówię o RN, bo to oni z Korwinem od dawna współpracują. Jak nie rozumiesz prostych faktów i logicznych wniosków, to skończ śmierdzieć.

Skądś z tą lewicą wyskoczył

A skąd Andruszkiewicz?
  • Odpowiedz
@Volki: Mówimy o prawicowych ugrupowaniach i przedstawicielach prawicy w polskim parlamencie - stąd Andruszkiewicz. Że niby Andruszkiewicz to lewak sugerujesz? No jasne, że ma etatystyczne poglądy na gospodarkę - dokładnie tak jak analogiczni mu "lewacy" jak Zbigniew Ziobro, Robert Winnicki, czy Krzysztof Bosak XD

A ja mówię o RN, bo to oni z Korwinem od dawna współpracują


No i wyraźnie mówiłem, że RN z ludźmi Korwina współpracowali już w ramach
  • Odpowiedz
  • 0
@GoddamnElectric

Wyraźnie zaznaczyłem, że niektórzy z ludzi RN woleli jednak realizować swoje postulaty wraz z PiSem

A ja ci zaznaczam douczenia się faktów, bo Andruszkiewicz nie był w RN, gdy ten zaczął przechodzić do PiSu.

Twoje obserwacje to o kant d--y rozbić.
  • Odpowiedz
@GoddamnElectric: przecież Ziobro to ich rozegra, wchłonie i ustawi na dalekich miejscach na listach. Nie ma szans, żeby Ziobro "dołączył" do Konfy. To Konfederacja dołączy do niego.
  • Odpowiedz
@GoddamnElectric:

Korwin+Gowin


Ale bycie liberałem to nie tylko możliwość sprzedawania paróweczek na ulicy. Proszę nie obrażaj liberalizmu kimś takim jak Korwin, bo to abominacja. Nawet Gowin to co najwyżej konserwatywny liberał a nie prawdziwy.
  • Odpowiedz