Wpis z mikrobloga

@rzub3r ten za 10 też będzie nadawał się do internetu ¯_(ツ)_/¯

@niezwornowazony nie wiem, kiedy widziałeś ostatnim razem lenovo, ale mam y700 i jakoś nic nie chce do tej pory skrzypieć. Następny również będzie Lenovo bo szkoda mi przepłacać, za multitouch, bo każdy normalny i tak z myszki korzysta. No, ale jak ktoś lubi i go stać #!$%@? 2x tyle, bo go kręcą takie wodotryski, to przecież mu nie zabraniam. Faktem pozostaje,
@Zielony34: to nie są wodotryski tylko jakość. Wodotryskiem to są ledy RGB albo inne udziwnienia

Ja jestem normalny, a nie używam myszki w laptopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma to jak duży, responsywny i precyzyjny touchpad. Czy laptop za 2k będzie wystarczający to pojęcie względne. Będzie miał tanią matrycę, wyjące i kiepskie chłodzenie, zapewne też kiepską klawiaturę i plastik wszędzie. Pomijam takie detale jak jakość kamerki,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zielony34: a czy y700 nie kosztuje ponad 3k?

Ja widzę często lenovo i zarówno najtańsze jak i nieco droższe (w tamtym czasie) y580 ma tak zajebiscie #!$%@? matrycę, że się płakać chce xD
Po 7 latach mi zaczynają plastiki pękać od starości XD ale sam laptop działa bez zarzutu.

Ale nie porównuj tylko cena, bo takie lekkie i smukłe laptopy często mają więcej zalet niż zwykłe grubasy