Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielony34: no to już nie jest taka znacząca różnica. Mój w 2013 też kosztował kolo 3k i mam metalowa obudowę, a takie za 2k to był gówno plastik i łamiące się zawiasy.

Wiec jeśli ktoś nie gra, a potrzebuje ładnego, smukłego laptopa to nie bierze festyniarskiego lenovo y tylko kupuje jakiegos ultrabooka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widziałem ostatnio w tym samym sklepie, i może to dlatego, że użyli magnez zamiast aluminium, ale w dotyku sprawia wrażenie bardziej plastikowego niż metalowego. A i jak już coś to kup wersję z ryzenem, UM425IA, będzie sporo szybszy.
@kubeczek140 no na przykład. W tym samym sklepie powinni go mieć. Dosyć długo się nad nim zastanawiałem (w kilku recenzjach narzekali na matrycę (kolory)), oglądałem itp
@kubeczek140 jak dobry + w miarę tani laptop to tylko Huawei. Tak naprawdę to nieważne czy kupisz matebooka d15 czy d14 czy matebooka 13, czy X, w każdej kategorii Huawei rozwala na łopatki konkurencję jeśli chodzi o relacje cena/jakość. Każdy z laptopów wykonany z aluminium, spoko specki, niezłe matryce. Mam poprzednią wersję matebooka 15 i od 2 lat chodzi jak złoto, mega polecam