Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu ludzie z #oracle obiecali mi mejlowo voucher na egzamin z #java. Już od kilku miesięcy do nich piszę, i generalnie albo rżną głupa, że nie wiedzą o co chodzi, albo zwyczajnie nie odpisują.
Już tak nienawidzę tej firmy przez to...
Anyway, mogę jakoś dochodzić swoich spraw, choćby i przed sądem? To znaczy czy taka obietnica prawnie ich do czegoś zobowiązuje? Czy mam po prostu odpuścić zakładając, że zmienili zdanie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#prawo #pytaniedoeksperta
  • 22
@noelo_cohelo: to zrób inaczej, masz jakąś obietnicę na piśmie? Masz dostęp do tzw. MOS? To załóż im zgłoszenie serwisowe i eskaluj je po jakimś czasie. Max 2 msc i przejdzie. Wiem, że długo, ale inaczej się nie da jak nie masz kontaktu wyżej.
Jeśli nie masz to pisz, poszukam coś w swoich kontaktach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Sebgat olntechus@oracle.com (z tego adresu kolo mi obiecał voucher) i edukacjapl@oracle.com (na ten adres mnie odesłał po odbiór)

mam chyba konto (zalogowałam się), ale nie połączone z "support identifier". gdzieś przy łączeniu jest napis "don't know your support identifier?" i kliknęłam tam "visit the registration help", to mnie przekierowuje do support.oracle.com/epmos, a tam "unexpected error" xd no firma krzak

nie wiem czy ten portal będzie dla mnie, załatwiam to jako
@noelo_cohelo: dobra, to zrób inaczej, zadzwoń jutro pod nr +48 (22) 690-8896 i od razu prosto z mostu powiedz, że miałaś obiecany voucher i jak go otrzymać drogą oficjalną, że jest obiecany przez tego a tego itp.
Niestety jest to infolinia, ale doświadczenie życiowe mówi mi, że jest to najłatwiejszy sposób załatwienia spraw szczególnie, jeśli trafisz na Panią Kasię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dzwoń w godzinach roboczych,