Wpis z mikrobloga

@Nitro_Express: No i bardzo dobrze. To nie jest zabawa dla każdego. Nie wszyscy się muszą buntować. Nie wszyscy za małolata muszą #!$%@?ć, żeby się dobrze bawić. W każdym razie co przeżyłem za gówniarskich czasów to moje i się z tego cieszę bo byłem szczęśliwy i mam co wspominać.
  • Odpowiedz
@AGS__K: punk rock to każdy szary menel może krzyczeć i kariery nie zrobi ale wyrzyga się do majka. A discop tobte same gęby od 22lat i cringe dla Januszu. A punk to cringe dla ludzi z zaburzeniami i sebkow
  • Odpowiedz
stado wujków januszów na weselu śpiewających majteczki w kropeczki niż grupę pijanych zarzyganych od jabola brudnych punków.


@MarianoaItaliano: Przecież wujkowie januszowie na weselu to właśnie zarzygane menele, różnica w tym, że są ładniej ubrani i walą wódę zamiast jaboli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AGS__K: i to metalowe #!$%@? metali sekciarskich, że "moja muzyka jest najlepsza śmieciu" #!$%@? popatrz jak wyglądasz xD Oscar
  • Odpowiedz
jeżeli miałbym wybierać to wolę stado wujków januszów na weselu śpiewających majteczki w kropeczki niż grupę pijanych zarzyganych od jabola brudnych punków.


@MarianoaItaliano: Jeżeli miałbym wybierać to wolę zarzyganych punków niż #!$%@? januszy.
  • Odpowiedz
@AGS__K: O jednym zapomniałeś, nazwy zespołów pankowych to prawdziwa poezja, nic nie umywa sie do takich nazw jak Rozbujane Betoniary, Brony i Glany i miliony podobnych, tego jie da sie ogarnąć.
  • Odpowiedz