Wpis z mikrobloga

Melduję wykonanie #mirkowyzwanie ()

"Wyrusz na pieszą całodniową wycieczkę."

Wraz z moim operatorem spakowaliśmy kamery, drona, gimbala, plecak, szelki, smycze, butelkę z wodą, woreczki plastikowe, trochę karmy, przysmaków i ruszyliśmy na wycieczkę! (plecak 14kg)
Było bardzo ciepło co jednocześnie utrudniało i umilało wyzwanie. ;)

Przeszliśmy łącznie 16 km.
Spotkaliśmy 28 psów, 1 kota i setki bardzo przyjaznych ludzi. :)
Przypadkowi przechodnie czochali za uchem, dawali smakołyki itd. bardzo przyjemny wypad pełen niespotykanych zapachów i doświadczeń!

Nagraliśmy praktycznie cały spacer jakieś 10h, myślałem nawet o tym żeby zmontować dłuższy filmik ale uznałem, że na początek 2min wystarczą. :P

Dajcie znać jeśli chcecie zobaczyć więcej Prankowych wycieczek, a być może ulepimy z tego jakąś fajną serię z różnych spacerów, z różnych miast! Wykop inspiruje! ( ͟ʖ)

Xestawu zadań:

1. Wykonaj samodzielnie lampę. Technika dowolna.
2. Wyrusz na pieszą całodniową wycieczkę.
3. Zrób własny makaron i podaj go z ulubionym sosem i warzywami sezonowymi
4. Wyjdź do lasu z workami na śmieci i posprzątaj.

Kliknij aby być na bieżąco #prankothewolfdog
#zwierzaczki #smiesznypiesek #warszawa #truestory #psy #pieseczkizprzypadku #pies
pranko_csv - Melduję wykonanie #mirkowyzwanie (。◕‿‿◕。)

"Wyrusz na pieszą całodniow...
  • 16
  • Odpowiedz
@pranko_csv jaki piękny wołk! :) Gdybym nie chorowała na samojedy i miała więcej doświadczenia z psami, to z pewnością rozwazylabym takiego Wilczaka, przecież to majestat w czystej postaci ()
  • Odpowiedz
  • 4
@dupinka5000 polecamy PH4 advance i mavica 2 pro, dobry sprzęcik.
"Pranko the wolfdog" po polsku to "małe pranie wilczopies"
Kolejny długi spacer zapewne jutro, ale raczej bez nagrywania. Gimbal z kamerą sporo ważą i jest bardzo ciężko jednoznacznie operować, iść i pilnować otoczenia.
Bardzo chciałabym powtórzyć akcję z nagrywaniem, ale nie wiem jeszcze kiedy. ( ʖ̯)
GH4 + RoninS

@Crock92 dziękuję! :D

@non-serviam może zrobię gifa
  • Odpowiedz