Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1838
Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. Dzięki wszystkim którzy pod ostatnim wpisem wypowiedzieli się krytycznie bądź nie na temat mojego wyglądu i za wszystkie rady które postaram się wprowadzić w swoje życie =)
Wołam plusujacych mój poprzedni wpis by byli na bieżąco
#pokazmorde #niebieskiepaski #uroda
DPary - Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. D...

źródło: comment_16000910802U4F7HipSoclTOxi78MdKS.jpg

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DPary Dokładnie, masz rzadkie włosy ale co dobrze nie masz zakoli wiec musisz ścinać na krótko bo kazda fryzura nie bedzie trzymac. Boki cieniuj a u góry zostaw sobie z 1cm długości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Jestembogaty:

mam morde jak jared leto


Kurde jesteśbogaty i wyglądasz jak leto, co to za wygrana w loterii życiowej xD

@DPary trzymam kciuki, fajnie że postanowiłeś uderzyć pięścią w stół. Jak masz za daleko do sieciówek to zamów przez neta, polecam H&M i ich wielopaki, są różne kolory, możesz wybrać też wszystkie czarne. Długo służą, każemu pasują.
fajniusio - @Jestembogaty:
 mam morde jak jared leto

Kurde jesteśbogaty i wyglądasz ...

źródło: comment_1600108057RIrZXyS5JpmqZ31wC7uydw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DPary: Ło urwa trafiłem tu przypadkiem i coś napiszę. Rzuciłem okiem i dużo osób poleca zmianę ciuchów - yep. Wyjeb bluzę z 2005 roku i poszukaj t-shirtów basic. Kiedyś w C&A było pełno takich koszulek z serii basic po 10-12 złotych. Proste kolory - granatowy, czarny, szary. Tylko weź slim fity co byś nie wyglądał jak ubrany w worek na pszenżyto. Na jesień poszukaj swetrów, a wydaje mi się, że
  • Odpowiedz
  • 1
@DPary tak patrząc na to jak i poprzednie twoje zdjęcie.
weź się trochę uśmiechnij.
serio pisze.
sam mam podobnie smutny wyraz twarzy i rzadko się uśmiecham, ale zdążyłem zauważyć, że jak już to robie, to jakimś dziwnym trafem sporo innych albo odwzajemnia, albo jak już rozmawiamy, to sobie pozwala na jakieś żarciki itp
zupełnie inne podejście jest, takie luźniejsze, mniej oficjalne.
  • Odpowiedz
@DPary: nie wiem o co chodzi ale wspieram jakąkolwiek inicjatywe zrobienia czegoś ze sobą miast użalania się na jakimś przegryw czy coś. Nie poddawaj sie stary :)
  • Odpowiedz