Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1838
Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. Dzięki wszystkim którzy pod ostatnim wpisem wypowiedzieli się krytycznie bądź nie na temat mojego wyglądu i za wszystkie rady które postaram się wprowadzić w swoje życie =)
Wołam plusujacych mój poprzedni wpis by byli na bieżąco
#pokazmorde #niebieskiepaski #uroda
DPary - Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. D...

źródło: comment_16000910802U4F7HipSoclTOxi78MdKS.jpg

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
Jeszcze fryzura do zmiany, no i styl ubioru. Jak masz dresową bluze to pod to dawaj nawet najzwyklejszy tshircik, bo bluza dresowa i pod to sportowa koszulka z kołnierzykiem nie bardzo pasują
  • Odpowiedz
@DPary: Dłuższe włosy, opalaj się przy każdej okazji, dziennie po kilka pompek, wyrzuć tą bluzę, zmień firmę w której kupujesz ciuchy na jakaś sieciówkę.
  • Odpowiedz
Weź ogarnij sobie ciuchy, tylko nie diverse tylko coś porządnego i klasycznego ale żebyś tez nie wyglądał jak stary chłop. Pamiętaj mało ważysz wiec celuj w xs lub s . Jak brakuje Ci kasy to ogarnij Zare albo droższe masimo duti - obie maja kroje na Twoja sylwetkę. Unikaj Np Bytomia albo Vistuli bo maja zazwyczaj ciut większe rozmiary i zle będziesz wyglądał. Jak już Ci brakuje w ogóle pomysłu to ogarnij
  • Odpowiedz
@DPary Masz bardzo ładne oczy i ogólnie rysy twarzy! Super, że stosujesz się do rad, które tu dostajesz, bo są dobre :) Ale najważniejsze, że sam dobrze się czujesz ze zmianami. Trzymam kciuki i mnie też możesz wołać!
  • Odpowiedz
@DPary: Na razie włosy zapuszczaj, przynajmniej z 2 miesiące żeby barber miał co przy nich robić. Ubrania proponowałbym z HMu, mają masę basiców które są w sumie spoko, z inną fryzurą na luzie bym cię widział w jakiejś czarnej bluzie typu kangurka, jeansach i białych AF1. Nie zapomnij o perfumach, porządny Mirek dobrze pachnie, ale po to to zapraszam cię na tag #perfumy, tylko mówię z góry
  • Odpowiedz