Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1838
Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. Dzięki wszystkim którzy pod ostatnim wpisem wypowiedzieli się krytycznie bądź nie na temat mojego wyglądu i za wszystkie rady które postaram się wprowadzić w swoje życie =)
Wołam plusujacych mój poprzedni wpis by byli na bieżąco
#pokazmorde #niebieskiepaski #uroda
DPary - Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. D...

źródło: comment_16000910802U4F7HipSoclTOxi78MdKS.jpg

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
@DPary: i tak jak pisali wyżej - fryzura cały łeb na 5mm na ogół odbiera kilka pkt od wyglądu, chociaż jest wygodna. Poczekaj trochę aż odrosną włosy i następnym razem mówisz, że boki i tył maszynką na 7-8mm, a resztę nożyczkami żeby można było zaczesać na bok. Ogólnie pogadaj z fryzjerką i zapytaj o radę, one zawsze chętnie gadają o włosach. Aha, i weź się uśmiechnij bo wyglądasz jakby ktoś
  • Odpowiedz
@DPary idź na siłkę, ale najpierw zagadaj do lokalnego trenera o testosteron, w niedużych dawkach i dużo jedzenia, w 3 miesiące robisz formę, wrzucasz dobre foty od fotografa, w miare dobre ciuchy i ogarniesz coś na portalach ;)
  • Odpowiedz
@DPary: Może się skusisz? "Ile kosztuje taka korekta uszu? Cena zabiegu oscyluje w granicach 3500 zł. Zabieg korekcji odstających uszu wykonywany jest w większości przypadków w znieczuleniu miejscowym. Po jego zakończeniu zakładane są szwy stabilizujące małżowinę uszną, a następnie opatrunek z antybiotykiem i elastyczny bandaż."
  • Odpowiedz
@Instynkt: no właśnie nie chciałem za bardzo dodawać zarostu bo nie wiem, jak wygląda jego prawdziwy zarost, a chciałem aby było jak najbardziej zgodne z rzeczywistością

Dodałbym mu brodę jak u Czarnobrodego, a się okaże, że ledwo mu rośnie xd
  • Odpowiedz
@DPary
- zapuść włosy, ale tylko górę
- jak masz normalny zarost to też zapuść, ale tak 2-3mm i wystylizuj
- siłka i przytyć
- odpowiedni ciuch, pełno blogów modowych dla facetów
Nie wiem jak z zębami, ale jeśli potrzeba to wybielić i zrobić je na
  • Odpowiedz
@DPary: Ciuchy im prostsze tym lepsze Mirku. Zwykła czarna koszulka i jeansy wyglądają o wiele lepiej. Bluze zostaw sobie po domu. Kup coś jednolitego jeśli nie znasz się na modzie. Proste fasony i będzie spoko. Trzymam kciuki.
  • Odpowiedz
@BeautifulLiar Tylko trochę szczypie przez max kilka pierwszych nocy, o ile nie golimy się przed ;)
Ale później wystarczy smarować raz w tyg żeby zachować efekt, dla mnie to produkt cud malina ;)
  • Odpowiedz
@DPary: ja ze swojej strony przypomnę o bardzo istotnych detalach, przez które duża część facetów jest eliminowana:
- kup sobie trymer i depiluj włosy w nosie
- zawsze dbaj o higienę uszu
- zapach z ust
- dobry perfum

Dorzucę jeszcze jedną fajna rzecz - ja regularnie chodzę też na męski manicure - nie wiem gdzie mieszkasz, ale takie coś to 30-40zl. Dłonie wyglądają po tym rewelacyjnie, a kobiety lubią
  • Odpowiedz