Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1838
Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. Dzięki wszystkim którzy pod ostatnim wpisem wypowiedzieli się krytycznie bądź nie na temat mojego wyglądu i za wszystkie rady które postaram się wprowadzić w swoje życie =)
Wołam plusujacych mój poprzedni wpis by byli na bieżąco
#pokazmorde #niebieskiepaski #uroda
DPary - Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. D...

źródło: comment_16000910802U4F7HipSoclTOxi78MdKS.jpg

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
@DPary:

Teraz doczytałem że ważysz 60 czyli dobrze przepuszczałem. Żeby mieć prawidłową wagę musisz przytyć te minimum 20 kilo. No chyba że chcesz mieć mordę na weterana obozowego.
  • Odpowiedz
@DPary: Kup sobie olejki do olejowania włosów. Masz suche włosy. Kup suszarkę z zimnym nawiewem. Ręcznikiem co najwyzej tylko zbierz wodę z wlosow ale nie trzyj ich bo będą się elektryzować. Suszarka, ciepłym powietrzem suszysz, zimnym nawiewem modelujesz. Olej na włosy nakładaj raz do dwóch razy w tygodniu przynajmniej na godzinę. Szampon kup naturalny, odpowiedni do Teoich włosów. (Ja kiedyś miałem to w dupie i używałem szamponu do włosów przetłuszczających
  • Odpowiedz
@DPary: stylówka wiejskiego informatyka z PGR-owskiej wsi, takie ciuchy nawet w latach 90-tych były obciachowe. Weź kup jakiś t-shirt z kołnierzykiem, sweter, dobrą koszulę, jeansy. Ogólnie wygoogluj business casual mordo.
  • Odpowiedz
@DPary: Widać, że będzie dobrze. Znam całkiem podobnego gościa. Ma żonę pierwsza klasa, dwie córeczki i nieźle stanowisko w korpo $$$. Trochę się ogarniesz i los się kiedyś uśmiechnie
  • Odpowiedz
@DPary: wszystkie rady, jakie otrzymujesz dobrze przemyśl i nigdy, ale to przenigdy nie rób zmian dla kogokolwiek innego, jak dla SIEBIE. Zaczniesz się czuć lepiej we własnym ciele, wzrośnie pewność siebie, wszystko przychodzi stopniowo i nigdy z dnia na dzień. Do tego mały pakiet zainteresowań (ale znów - coś swojego, co naprawdę cię pasjonuje, bo sztuczność wychodzi szybko), ludzie z podobnymi upodobaniami (np. muzycznymi, filmowymi, sportowymi, you name it), zaczniesz
  • Odpowiedz
  • 4
@DPary idziesz do najbliższej galeriii tak;
- koszulki kupujesz w HM bejziki
-spodnie w Reserved (jak nie jesteś "oskarkiem" to tam są idealne dla ciebie, nie za szerokie nie za ciasne)
-unikaj Croppa (gimnazjum 2005)
-bluzy kupujesz bez wzorków, klasyczne
-Buty kupujesz "Reebok
  • Odpowiedz