Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1838
Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. Dzięki wszystkim którzy pod ostatnim wpisem wypowiedzieli się krytycznie bądź nie na temat mojego wyglądu i za wszystkie rady które postaram się wprowadzić w swoje życie =)
Wołam plusujacych mój poprzedni wpis by byli na bieżąco
#pokazmorde #niebieskiepaski #uroda
DPary - Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. D...

źródło: comment_16000910802U4F7HipSoclTOxi78MdKS.jpg

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
@DPary: Człowieku nie przejmuj się tym stulejarstwem wypokowym. Wyglądaj jak chcesz, żyj jak chcesz i oddychaj pełną piersią, naucz się jak śmiać się z każdej sytuacji w życiu i jak mieć kompletnie w nosie to co o tobie myślą inni :) Poza tym tutaj są prawie same ulańce piwniczaki które odżywiają chlebem, który matka im spuszcza na linie przez okno.
Poczytaj o tym jak popracować nad swoją samooceną i dobrze
  • Odpowiedz
@DPary Bez wąsika dużo lepiej. Spróbuj jeszcze może wyhodować cały zarost, włącznie z brodą na próbę :)

Ja trochę z drugiej strony:
- połyskujące koszulki poliestrowe zostaw sobie na siłownię albo do innych aktywności fizycznych
- bluzę i inne rzeczy z motywami moro zostaw na chodzenie po domu, jakiś czas temu moro na chwilę wróciło do mody ale dalej raczej nie kojarzy się zbyt dobrze (żeby nie powiedzieć nerdowsko), o ile nie jest to mundur.
-kup jakieś koszule (długi rękaw, bez żadnych kieszonek, bez żadnych wstawek i przeszyć) tylko nie noś ich do jeansów i
  • Odpowiedz
@DPary: miras, jeszcze bedziesz chad, serio Ci służy brak zarostu... jeszcze musisz zaczac zwracac uwage na ubior, na poczatek staraj sie lepiej kolorystycznie dobierac
  • Odpowiedz
@DPary dobry fryzjer to podstawa , nie jakaś Grażyna z salonu obok domu tylko doświadczony fryzjer . Poszukaj sobie fryzury która ci się spodoba i idź do niego i powiec mu że chciał byś mieć taką i będzie cię prowadził tak żebyś tak wyglądał i delikatny zarost jeszcze by ci pasował taki kilku dniowy . A i przytyj kilka kilo bo szczęka za mocno rzuca się w oczy
  • Odpowiedz