Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1838
Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. Dzięki wszystkim którzy pod ostatnim wpisem wypowiedzieli się krytycznie bądź nie na temat mojego wyglądu i za wszystkie rady które postaram się wprowadzić w swoje życie =)
Wołam plusujacych mój poprzedni wpis by byli na bieżąco
#pokazmorde #niebieskiepaski #uroda
DPary - Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. D...

źródło: comment_16000910802U4F7HipSoclTOxi78MdKS.jpg

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
@DPary wyglądasz dużo lepiej niż z tym wąsem. Przed pójściem na zakupy wybierz sie na analize kolorystyczna a najlepiej wynajmij sobie babeczke o stylu, podasz jej zakres cenowy ubran jaki Cie interesuje i dobierze to co pasuje do Twojej sylwetki. Nie kupuj za duzo jak zamierzasz robic mase. Czekam na fotki po fryzjerze.
  • Odpowiedz
@DPary: ej, jezeli zdecydujesz sie na jakas silke czy jakikolwiek trening, to wez sobie strzel fote w pierwszy dzien treningu dla porownania na pozniej, NIE MUSISZ POSTOWAC TEJ FOTY, tylko zeby miec dla siebie, to daje duzo motywacji jak widac nawet najmniejszy efekt
  • Odpowiedz
@DPary: Według mnie te włosy i dobre ubrania, nie musza być drogie tylko po prostu dopasowane i proste, a ne za duże bluzy niepasujące do siebie. Nawet w hm kupisz jakieś koszulki czy spodnie j nie wydasz majątku. Jakbyś założył jakaś jednolita ale dopasowana koszulkę i dżinsy i już byłoby duZo lepiek, a jakbyś dopakowac to już w ogóle. Także normik wyjdzie
  • Odpowiedz
@DPary: Jest w ch*j lepiej. Teraz włosy jakoś ogarnąć pod twarz bo teraz masz je jak z takiego typowego salonu fryzjerskiego za 8zł, czyli boki krótko góra dłużej xD.
Najpierw je troszkę tylko zapuść albo dogadaj się z fryzjerem (koniecznie męskim typowo) żeby Ci je przystosował pod spoko fryzurę według jego wizji. Najlepiej znajdź jakiegoś dla typowych oskarków/drwali gdzie psikadło z wodą jest w butelce po whisky (pdk), poobczajaj na fejsie wszystkich (zdjęcia z prac) i porównaj który z tych fryzjerów ma najbardziej pasujący Ci styl.
To jest trochę jak z tatuażem, każdy tatuażysta jak i fryzjer ma swój styl w którym się dobrze czuje i w który potrafi dać z siebie 100%. Jak poglądasz zdjęcia od fryzjerów to ogarniesz o co mi chodzi.

Ja mam w swoim mieście takich dwóch którym ufam, jeden strzyże jak typowo dla drwala. Broda podkreślająca szczenę, włosy typowo poczochrane, taki wiesz... No facet z męskiego drwala xD
Drugi za to jest porąbany jeśli chodzi o nowości, wszystko Ci zrobi, nowocześnie i porąbanie, na sesje zdjęciowe w sam
  • Odpowiedz
@DPary: ogólnie podrzucili Ci spoko rady, to dodam coś od siebie, kilka typów żebyś nie zbankrutował podczas tej przemiany ;)

1)Jak najbardziej styl Basic ! jeśli sam tego nie czujesz to szukaj inspiracji w necie.

2) Naprawdę świetne ciuchy można znaleźć w seconda handach. Mimo, że na zarobki nie narzekam, to sam znajduję tam sporo ciekawych rzeczy.
Idealnym czasem na zmianę garderoby są wyprzedaże. Jeśli będziesz chciał dalej kontynuować zmianę wizerunku to popatrz na poświątecznych wyprzedażach. Jeśli dobrze poszukasz to kupisz ubrania za ułamek ceny. Nie muszą być to super oryginalne ciuchy z turbo wielkim znaczkiem Adidasa czy Nike, ale istotne żeby były dobrze dopasowane do
  • Odpowiedz
  • 2
@DPary tragiczna stylówka, nie trzeba duzo pieniędzy żeby wyglądać odpowiednio do swojego wieku (idź gdzieś do H&M, nie są to super jakościowo ubrania, ale nie będziesz wyglądał jak uczeń liceum w 2005). Higiena, antyperspirant, czyste zęby, obcięte paznokcie, zarzuć jakiś zapach (tu nie trzeba też majątku, bylebyś nie przepłacał w douglasie czy innej siforze). Dorzuć trochę zdrowej masy, 10 kg do przodu i będzie dużo lepiej. No i fryz tak jak
  • Odpowiedz
  • 1
@DPary Działaj dalej! Ogarnij fajny fryz, jakieś basicowe ciuchy, trochę przybyczyć i będzie milion razy lepiej.
  • Odpowiedz
@DPary fryzjer który będzie kosztował więcej niż 15 zł, no i ubiór, można się tanio ubrać w naprawdę fajne ciuchy tylko no trzeba troche poprzymierzac :
  • Odpowiedz
@DPary: może popracuj też nad ubiorem. Koszulka pod kolor bluzy, kolory stonowane. Jeżeli już ma być coś jaskrawego, to reszta mniej krzykliwa. Niebieska, sportowa koszulka w zestawieniu z bluzą moro i czerwonymi sznurkami trochę kłuje w oczy.
  • Odpowiedz