Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1838
Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. Dzięki wszystkim którzy pod ostatnim wpisem wypowiedzieli się krytycznie bądź nie na temat mojego wyglądu i za wszystkie rady które postaram się wprowadzić w swoje życie =)
Wołam plusujacych mój poprzedni wpis by byli na bieżąco
#pokazmorde #niebieskiepaski #uroda
Pobierz DPary - Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. D...
źródło: comment_16000910802U4F7HipSoclTOxi78MdKS.jpg
  • 363
@DPary: Ja bym zrobił jeszcze uszy bo chyba są dosyć wystające i możesz zrobić na nie operację. Koszt to z 3 koła, nie jest to bolesne i trwa z półtora godziny, uszy są elastyczne, łatwo je modelować i po prostu zrobią tak żeby nie były odstające. No i fryzura jeszcze do ogarnięcia, jakaś normalna, w miarę modna. Do tego jakieś normalne ciuchy, nawet tanio da się kupić spoko wyglądające ciuchy, stare
@DPary: bez tych wąsów wyglądasz jak człowiek. Teraz tylko zapuść trochę włosy - uszy będą mniej rzucały się w oczy, bluz nie nos na codzień. Najlepsze są zwykle swetry/ bluzki jednokolorowe. Tobie powinny pasować czarne albo brąz. Do tego trochę ćwiczeń - raz ze poczujesz się psychicznie pewniej a to ważne, a po drugie poprawi się sylwetka i wszystko będzie lepiej wyglądać.
@DPary: No i generalnie broda tez dużo daje, bo zakrywa sporo niedoskonałości. Minoxidil 5% jakoś tak to się nazywa i pomaga rosnąć włosom, na brodzie i na głowie.
@DPary: Spoko, z tej perspektywy ciężko zobaczyć czy wgl są jakoś sporo odstające, ale chyba raczej nie. Jak zostawisz nic się nie stanie. To w takim razie włosy, spoko ubrania, dbanie o cere i może jakaś siłownia