Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1838
Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. Dzięki wszystkim którzy pod ostatnim wpisem wypowiedzieli się krytycznie bądź nie na temat mojego wyglądu i za wszystkie rady które postaram się wprowadzić w swoje życie =)
Wołam plusujacych mój poprzedni wpis by byli na bieżąco
#pokazmorde #niebieskiepaski #uroda
DPary - Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. D...

źródło: comment_16000910802U4F7HipSoclTOxi78MdKS.jpg

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DPary: jak rośnie ci broda i łączy z wąsami to lekki zarost będzie git. Dobij masę trochę i ciuchy modniejsze. Włosy dłuższe ładnie ułożone i będzie kot
  • Odpowiedz
@DPary: Hej Mirku! Odpal sobie Instagram, tak dobrze widzisz. Wpisz tag #manstyle i zobacz jak się ubierają Włosi/Hiszpanie, albo inne pędzlaki, którym płacą za noszenie modnych ciuchów. Nie musisz od razu wszystkiego w^#!$%@?ć ze swojej szafy, ale od czegoś trzeba zacząć. Odpal Zalando i dobierz sobie jakieś koszule slim fit, ładne buty - nie sportowe!, chinosy, jakiś zegarek za kilka stówek i masz 100% gwarancję, że jesteś już
  • Odpowiedz
@DPary: a może taka broda jak Adam Huber albo Gosling? Moim zdaniem to by fajnie u Ciebie wyglądało. Co do ciuchów, ja postawiłabym na prostotę, czernie i szarości.
  • Odpowiedz
@DPary Jeśli czujesz, że w ogóle nie radzisz sobie z kobietami to może warto pomyśleć o jakiejś szkole podrywania lub randkowania. Wiadomo, że to koszta jakieś ale nie można mieć wszystkiego darmo, a może jednak potrzebujesz takiej pomocy i warto o tym pomyśleć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zuelia: brodę kiedyś próbowałem ale nie satysfakcjonowała mnie, mój zarost się do tego średnio nadaje.. Co do ubrań to na pewno planuje zmianę ciuchów =)
  • Odpowiedz
@DPary: zbieraj 1000 zł i wpadaj do Wawy na zakupy i fryzjera. Zrobię z ciebie modnego prawie-chada i nie musisz wcale mocno przytyć. Oczywiście pomogę ci za darmo, ten tysiak to budżet na ciuchy :) oferuję również profesjonalną sesję fotograficzną na Tinder czy coś, jestem fotografem. Możemy później zrobić porównanie przed i po na Mirko ;) propozycja jest z mojej strony jak najbardziej na serio, proszę nie traktuj tego jak
  • Odpowiedz
Co do ubrań to na pewno planuje zmianę ciuchów =)


@DPary: ty brzmisz ogólnie jakbyś się zapalił i pół domu chciał przewrócić do góry nogami XD Moja rada - idź do lumpa najpierw. Tony hajsu nie wydasz, poprzymierzasz na budżecie co Ci pasuje, ponosisz i zobaczysz czy wygodne, a tu Ci pewnie każą 3 stówki na koszule wydawać na starcie XD + to ekologiczne i pozwala obczaić skład ubrań lepiej
  • Odpowiedz
@DPary: ziomek nie baw się w żadne kamizelki, marynarki, mokasyny, bo będziesz wyglądał jak przebieraniec. Kup sobie granatowe jeansy, kilka t-shirtow najprostszych (polecam big-star), jakiś polar czarny na chłodne dni i bedzie git. Pozdro
  • Odpowiedz