Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki spod tagu #rower #strava i #podroze
#chwalesie pierwszym tripem ponad 100km i to od razu 146 ()
Trasa R10 Mierzeją Wiślaną z Gdańska do granicy w Piaskach i z powrotem.
#gravel #romet #aspre to był dobry zakup i jestem z niego zadowolony. Muszę przyznać, że go nie oszczędzam i lata po lasach, korzeniach, kamieniach, szutrach i jeszcze nic nie odpadło ( ) pomimo, że stuknął już ponad 1tys km. Po #szosa też daje radę.
Jak na pierwszy rower był to trafiony zakup. Jeśli dalej będę tak wkręcony w te pedały to za 2-3 lata zainwestuje w coś mocniejszego.
Na razie na przyszły rok planuje rozpoczęcie weekendowych wypadów z hamakiem i zobaczymy jak to pójdzie dalej.
Polecam każdemu. W końcu zacząłem się ruszać i moje życie towarzyskie też trochę dzięki kręceniu korba się rozkręciło.

#podrozujzwykopem #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #gownowpis
Pobierz
źródło: comment_1599992019dmhMBr1QdavXXY0tZGdjpg.jpg
  • 14
@wesolypl: no ładnie xD u mnie takich baboli póki co nie ma. Jedynie na początku delikatnie przeterłem lakier pancerzem linki, ale szybko podkleiłem tam folię zabezpieczającą. Masz egzemplarz z tego czy poprzedniego roku? wydaje mi się, że gdzieś czytałem, że w tegorocznym trochę poprawili ten tylny trójkąt. Mam rozmiar buta 43 i nie mam takiego problemu.
Co do siodełka to myślałem, że szybko je wymienię ale przyzwyczaiłem się i teraz wydaje
@symulacjaszczescia: na razie nie umawiałem się jeszcze z całkiem obcymi, ale powiedzmy z ludźmi których znałem tylko z widzenia, albo ze znajomymi znajomych. Wspólne hobby, a właściwie hobby generalnie, jest dobrym tematem do rozmowy. Jestem kiepski w smalltalku o niczym ;P za to o tematach, które mnie kręcą czasem gębą mi się nie zamyka.
Sama jazda i ruchu poprawia samopoczucie i sprawia, że jestem też bardziej otwarty na innych i mam
@PolskiBumelant: 3tys z czego 300 dostałem z powrotem do wydania w bonach. Jeśli chodzi o gravela to taniej nic nowego nie znajdziesz. Nie wiem jak to z nowymi szosami wygląda cenowo, ale na pewno jest dużo używek w niezłym stanie za spoko kasę. Poszukaj w grupach typu giełda rowerowa na fb.
Kiedyś ktoś wrzucał https://m.facebook.com/bernard.rowery/ z tego co widziałem czasem mają naprawdę fajne maszyny
@PolskiBumelant: i tak i nie, jak z autami, trzeba się trochę znać, żeby nie kupić byle czego. Są też serwisy, które prowadzą komisy i tam rowery są już po wymianie czego trzeba.
Niektórzy o rowery dbają chyba bardziej niż o swoje dzieci xD więc czasem naprawdę warto wziąć pod uwagę taką używkę, trafiają się rowery które przebieg mają prawie 0 i więcej stały niż jeździły
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@barubar: o Panie! Też to jechałem w sobotę, też z Gdańska (nieco z innych okolic i wyszło ok. 170km) i... Widziałem Cię siedząc w Krynicy w knajpie przy deptaku :) zwróciłem uwagę na rower który całkiem zacnie wyglada! Wykopki są wszędzie :)
@cactusek: Już nawet po rowerze wystalkują, strach cokolwiek wrzucać ;)
Rower wizualnie prezentuje się nieźle. Wygląda na trochę droższy niż jest w rzeczywistość (przynajmniej z daleka ;)
Nie wiem jak Tobie, ale mi trasa bardzo się podobała. W większości osłonięta więc watr i słońce niestraszne. Lasem jedzie się bardzo przyjemnie. Podejrzewam tylko, że w wakacje musi być mega zatłoczona, zwłaszcza w pobliżu Krynicy.
Pozdro i być może do zobaczenia gdzieś na