Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Brajanusz_hejterowy: Szkoda że to nie jest prawda i Wisła nie zaczyna się w Zakopanem. Samo Zakopane posiada liche potoczki których rzeką nazwać się nie da.


@arinkao: co ma Zakopane do rzeki Wisły i dlaczego je właściwie w ogóle przy tej okazji przywołałeś?
  • Odpowiedz
  • 0
@Brajanusz_hejterowy u nas typ w liceum (ponad 10 lat temu) jak już nie potrafił pokazać przy mapie żadnej krainy, rzeki, pasma itp. to z litości został zapytany o Śląsk i nad morzem szukał XD więc jak na liceum to niezłe te przebiegi
  • Odpowiedz
Hy hy hy! Debile! Przecież każdy z Mirków i Mirabelek umie idealnie nakreślić przebieg Wisły na zwykłej konturówce. ()
  • Odpowiedz
@mlotan: @Branco_Amigo: A to, że na pozostałych mapkach Wisła potrafi zacząć się poza granicami Polski albo, że według większości na innych mapkach Wisła przepływa przez Łódzkie albo Wielkopolskę to c--j. Na Krakowskiej mapce z trzy osoby nawet nie ogarnęły, że Wisłą przepływa przez Kraków. Jedynie Warszawiacy i Krakowianie w większości narysowali poprawnie.

No ALe wArSzAwA NaJGłUpSzA hEeheHE
  • Odpowiedz
@TatoAktywny: a po cholerę posyłasz dziecko na religie ? do tego pewno jeszcze je ochrzciłeś i do pierwszej komunii posłałeś "bo co rodzina i sąsiedzi powiedzą" k---a obłuda i zakłamanie takich jak ty mnie powala.
  • Odpowiedz
@Brajanusz_hejterowy: chyba wyższy poziom jest teraz, bo pamiętam geografie ze szkoły średniej. Niektórzy na mapie konturowej Europy nie potrafili pokazać gdzie jest Polska, albo wymienić naszych sąsiadów. Ogólnie była tragedia
  • Odpowiedz
  • 1
W ogóle w mojej głowie za małolata utrwaliło się, że Wisła w Warszawie płynie z południa na północ - co jest nie do końca prawdą, przez co mapa stolicy w mojej głowie jest lekko przekrzywiona. Np. Bemowo w niej jest na północnym zachodzie, a nie po prostu na zachodzie.
  • Odpowiedz
na pewno bardziej potrzebna niż znajomość bajki o kimś, kto urodził się bez seksu, potem umarł, potem był zombiakiem etc


@TatoAktywny: jak sądzisz, nienawidzisz religii, bo Ci nie wyszło w życiu czy nie wyszło Ci w życiu, bo nienawidzisz religii?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fan_Morawieckiego: życie mam całkiem dobre. I nawet wywalone mam w to, czy ktoś wierzy w Jezusa czy tęczowa w----ę. Mam do momentu w którym ktoś pcha jedna religię ludziom do głowy od urodzenia. I za pieniądze podatników.
  • Odpowiedz