Wpis z mikrobloga

@LeVentLeCri:
Większość to były takie #!$%@? opowiadania. Przykłady :

-Zamówil prostytutke do hotelu i przez okno obserwowal co się będzie dzialo

-Transseksualna kobieta (już facet z sztucznym penisem) uprawiał seks z kobietą i sztuczny penis mu odpadł

-oskarek był nad wodą z Julka i weszli do zimnej wody, w wiązu z czym penis jakby się schował do wewnątrz, a gość się przestraszył że mu odpal, i przyjechał do niego

Różne opowieści,
No nie będę robił z siebie wielce mądrego, ale sam nie wiem co dokładnie jest usuwane wraz z krwią, jedynie wiem że jest to związane z owulacją, a tampon się wklada by wchłaniał większość krwi a podpaska również wchłaniała ale również chroniła by nie pobrudzić ubrań oraz żeby nie leciała krew dalej po ciele
(bo zajęcia w piątej czy szóstej klasie podstawówki, które dotyczą budowy narządów płciowych, mają osobno chłopcy i dziewczyny - i każda płeć uczy się tylko o budowie swoich narządów)


@Trojden: COOOOO?!?! Błagam, powiedz, że to troll. Chociaż w dobie pisiackiej edukacji nie zdziwiłoby mnie, jeśli naprawdę takie ciemnogrodztwo wprowadzili. A potem te dzieciaki naczytają się głupot w internecie (bo nie zawsze pójdą po sensowny opis na jakieś umocowane naukowo strony) i
większość facetów przy pierwszym razie jest bardzo zdziwionych, że dziurka jest tak nisko


@trevoz: Och, czyli to nie tylko ja. Serio, człowiek chyba mimowolnie/podświadomie spodziewa się znaleźć te miejsca u kobiety na analogicznej wysokości, co u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bomba4 Nosek? Historia z zimną wodą... To musi być ten sam nauczyciel ( ͡º ͜ʖ͡º) ale te historie opowiadał chyba wszystkim przez X lat...ale gościa lubiłem co jak co, raz nas wziął na wycieczkę pokazać gdzie przyjmuję jako seksuolog czy coś takiego ¯_(ツ)_/¯
Jeszcze dodałabym, że nigdy nie rozumiałam tego naśmiewaniania się z pytań wysyłanych do Bravo w latach '90. Ale tu winię cały system edukacji. Zamiast cieszyć się i wspierać młodych ludzi w ich ciekawości i zaspokajać wiedzę, to u nas panuje przekonanie, że lepiej nie pytać, bo to "oczywiste oczywistości" i pała bo omawialiśmy temat 2 tygodnie temu i jak śmiesz tego nie wiedzieć :/
@teehror: Jesli Tarnów to na pewno on. Jakko osoba był spoko, ale z usług seksuologa
, nie korzystałem

Jeszce jedna opowieść mi się przypomniała. Jak instruowal faceta jak ruchac, najpierw w gabinecie, potem telefonicznie. Ostatecznie gość okazał się być impotentem xD
@SkrytyZolw: mnie to, niestety, nie dziwi, bo raz mój znajomy osmielil się i zadał mi podobne pytanie XD edukacja seksualna leży, wychowanie w kulturze tabu, i to w dwie strony dziala. ostatnio dziewczyna współlokatora wstydziła się mnie zapytać, czy mam podpaske /tampon gdy nagle dostała okres. jej chłop mnie o to poprosił w jej imieniu, a gdy podeszłam do niej dać jej podpaske to była purpurowa na twarzy. starałam się coś
@SkrytyZolw to jest przerażające ale sporo osób o takich rzeczach nie wie. Ja miałam to szczęście, że w mojej szkole podstawowej i później w gimnazjum mieliśmy super zajęcia z takich tematów. Wiem natomiast, że w niektórych szkołach już tak kolorowo nie było. W niektórych klasach też rodzice nie godzili się na zajęcia z wdż więc albo ich nie było wcale albo dzieciaki na nie nie chodziły. Ostatnio pod filmikiem na temat śluzu