Wpis z mikrobloga

że na 100% nie z każdym pacjentem przeprowadzasz wywiad

@dymitrop: Widzę masz duże pojęcie o pracy lekarza. Z każdym nowym pacjentem przeprowadzam bardzo dokładny i szczegółowy wywiad.

a Ty mając doczynienia z taką nadprezentacją, uznajesz ją za większość

Mam do czynienia z najróżniejszymi ludźmi, z różnych warstw społecznych i to naprawdę nie są wyjątki. To jest codzienność. A największe tragedie mają miejsce na onkologii, bo ludzie nie wiedzą, że jak im
@SkrytyZolw jaka masz pewność że na lekcjach które proponujesz bedzie to inaczej wyglądać? W założeniu wszystko o co się tu burzysz jest w programie wdżwr. Skończ się błaźnić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi nie wiem, sam zweryfikuj link który wyslalam. Dlatego też pisałam o legendzie bo ciężko w to uwierzyć ale to przeoczyłeś bo wolałeś mi wytknąć moją rzekomą niewiedzę.

@chrominancja: Nie zamierzam weryfikować głupot a na pewno ich nie przytaczam z tekstem, że w każdej legendzie jest jakaś część prawdy co ty czynisz a później jakoś dziwnie to tłumaczysz.
@m0rgi No cóż, jak nie chcesz czytać książki gdzie między innymi dr Charles Hagen opisuje takie nagle i nietypowe przypadki to nic więcej nie zrobię.
Jakbyś jednak chciał poczytać to tutaj masz link. Więcej nie zrobię byś się przekonał. Tym bardziej, że nawet nie pofatygowałeś się by wejść w link, który wyżej podałam. Wolałeś sugerować moją niewiedzę. Nie mam zamiaru więcej czasu poświęcać na człowieka tak głupiego.
https://www.amazon.com/Emergency-True-Stories-Nations-ERs/dp/0312962657
@SkrytyZolw

#bekazkatoli


Nikt z "katoli" nie zabrania edukacji seksualnej.
Poza tym zajęcia o miesiączce sa juz na biologii w 1klasie gimnazjum.
To, ze rodzice nie mowia o takich sprawach dzieciom to tez nie wina katoli.
Edukacja seksualna, a edukacja seksualna według lbgtqwerty to nie gadanie o masturbacji w podstawówce i zachęcanie do dotykania się. Ale to szczegół
Oby, ale niestety wiele osób taki poziom wiedzy prezentuje. I oni najczęściej uważają, że edukacja seksualna nie jest potrzebna.


@SkrytyZolw: niektórym i tak to nie pomoże, lekcje są z wielu przedmiotów, a ile się z nich wynosi to już osobna kwestia
@SkrytyZolw pisze, że każda kobieta powinna znać swój kalendarzyk nie tylko dla antykoncepcji o czym pisałem wcześniej. Skoro screeny są o miesiączce i całym cyklu to pisze tez o tym, nie tylko jak nie zajść w ciążę.
@SkrytyZolw:
O patrz, trafiłeś na tego jednego chłopca, który odważył się zadać to pytanie, bo się nie wstydzi, jak cała reszta.
Teraz wytłumacz mi ( wnoszę, że zależy ci na podwyższeniu poziomu wiedzy o seksualności),
w jaki sposób wrzucenie jego wypowiedzi z tagiem #bekazpodludzi na wykop ( czyli nic innego jak wyśmianie jego pytania) ma pomóc sprawie szerzenia wiedzy o seksie.
Nie potrafisz wytlumaczyc,? Nic dziwnego.
Twój wpis nawet w najmniejszym
autorami wpisu


??
jest jeden autor i ok, jeśli sobie życzysz, to może mi chodzic w takim razie o dyskusje, jaka wywiązała się pod wpisem. Dla mnie to nie ma różnicy, bo tutaj nie chodzi o to, z kim tą dyskusję toczysz, tylko jak

Tagowanie pierwszego wpisu tej dyskusji #bekazpodludzi stawia cię w jednym rzędzie z ludźmi, z których masz bekę

Podludź to ten, który wierzy w istnienie podludzi, że tak strawestuję