Wpis z mikrobloga

@Bover: xDD może nie wiem... Nie niszczy pomników innej kultury i... Nie morduje ludzi, nie #!$%@? się samolotem w wieżowce XD nie no, totalnie to samo
  • Odpowiedz
@wypok312 mam znajomą, gorliwą katoliczkę. Według ciebie idealna na żonę, ale jej byli potrafili ją tuż przed ślubem zostawić. Nie chcieli być na drugim miejscu w związku, gdzie pierwsze zajmował Bóg. Oni sami też byli wierzący bo innych nie chce. I tak sobie szuka swojego Józefa a młoda już nie jest.
  • Odpowiedz
@kcrgs: Większość muzułmanów także tego nie robi, zaś wśród tych, którzy to robią, ogromny odsetek stanowią partyzanci przeciwko rządom, czy to afrykańskim bandom popłuczyn, czy to waszyngtońskiej hydrze. #!$%@? o "świętej wojnie" jest w ich wypadku przede wszystkim zajawką propagandową, tak jak u amerykańskich czy sowieckich/rosyjskich władz wojskowych.
Ba!, rząd ZSRR w 1941 roku ogłosił "świętą wojnę przeciwko niemiecko-faszystowskiemu najeźdźcy". Do oddziałów wojskowych wysłano duszpasterzy z Cerkwi, litościwie pozwolono nosić medaliki
  • Odpowiedz
@worldmaster: Same here. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moim zdaniem wynika to z tego, że dla pewnej grupy osób zwrócenie się do religijności służy jako maskowanie problemów emocjonalnych. Uberkatolicki border jest równie zabójczy jak ćpunko-alternatywka z borderem - zajawka tylko inaczej skierowana. Młodszym Mirkom sugerowałbym #!$%@?ć od tego typu aż się kurzy, bo żadna uroda nie zrekompensuje tego przez co taka laska może chłopa przepuścić. Nie wiem czy
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: No wiadomo, że Bóg chrześcijan ma najlepsze zasady i w Biblii jest sama mądrość, sama prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@R187: Ale wiesz, że cytat który wkleiłeś pochodzi z judaizmu(tora/stary testament) a nie chrześcijaństwa (nowy testament) ?
  • Odpowiedz
@wypok312

Tak czy inaczej, chrześcijańskie kobiety jak ta, to lepszy materiał na żonę i stabilniejszy związek.


Wierność kobiety zależy tylko i wyłącznie od tego jakim mężczyzną dla niej jesteś. Laska może być najbardziej zagorzałą katoliczką, ale jak ty jesteś uległą #!$%@?ą, to popuści pieroga jak każda inna.
  • Odpowiedz
@kcrgs: nie morduje ludzi tylko dlatego, że nikt o innej wierze jeszcze nie napadł na jej ziemię.

Zresztą weź przykład Nowozelandczyka, który w zamachu zabił muzułmanów. Jesteś taki pewien, że są różnice?
  • Odpowiedz