Wpis z mikrobloga

Jeśli zastanawiasz się czy pracujesz w biurze czy cyrku, to wyobraź sobie że u nas przed chwilą dyrektor ogłosił iż powstanie folder przedstawiający nasz wydział, który zostanie wydany w językach polskim i niemieckim oraz przesłany do naszego niemieckiego oddziału, a w następnym tygodniu przyjdzie "profesjonalny fotograf" w celu zrobienia "profesjonalnych zdjęć" zespołu konkretnie w tym celu. Kompletny chaos. Kilka pań z działu sprzedaży przekrzykujące się pytając w zasadzie o to samo, czyli dlaczego dopiero teraz dowiadują się o tym, czy ich zdjęcie musi znaleźć się w tym projekcie, jak mają z dnia na dzień umówić się z fryzjerką skoro terminy są napięte, pytania co to za firma która nie informuje o czymś tak ważnym z miesięcznym wyprzedzeniem itp. Biedny stoi i przyjmuje ze spokojem wszystko na klatę bez słowa.

Zapowiada się ciekawie. xD

Ja się nie wykłócam i siedzę spokojnie, ale również uważam iż o takich rzeczach nie powinno się informować kilka dni przed faktem.

#korposwiat #korpo #praca #pracbaza #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krznl: Jeśli w piątek informują Cię, że coś odbędzie się we wtorek a część osób będzie w pracy jeszcze jutro? Wspaniała perspektywa na weekend, żeby na hip hip hurra musieć szukać terminu u fryzjerki. ()
  • Odpowiedz
Zdziwiło mnie gdy powiedział, że spontanicznie szedł do fryzjerki/fryzjera i był przyjmowany od razu. Może chodzi o małą miejscowość?


@Phyrexia: Też tak. Mam. Wrocław, pl. Grunwaldzki. Centrum komunikacyjne, więc prawie każdemu spasuje.
O tutaj. Polecam
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: Zrozum, że fryzjerka która jest dobra w tym co robi ma zajęty grafik często na kilka tygodni, może i więcej. Trzeba się pucować żeby cię wcisnęła w razie jakiejś nagłej sytuacji a i tak z reguły ugrasz termin np. za 4 dni. Nie mam zamiaru dać grzebać przy moich włosach przypadkowej osobie wobec której nie mam pewności co do jakości usług jakie wykonuje.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: ja to rozumiem, tylko dlaczego masz takie parcie na pójście do fryzjera? To tylko zdjęcia do folderu, a nie jakieś wesele. Nie możesz wyglądać na zdjęciu tak jak na codzień?
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: Ja nie mam. ()

Akurat mi mogli by robić zdjęcia nawet w tej chwili. Tłumaczę dlaczego informowanie o czymś tak ważnym praktycznie chwilę przed terminem robienia zdjęć jest niestosowne i nieprzemyślane.
  • Odpowiedz
@Cesarz_Nieruhato: Twoim zdaniem zamieszania winni są pracownicy a nie dyrektor, który mógł zwyczajnie puścić informację do kadr dwa tygodnie temu i nie było by wtedy rozgardiaszu? Jaki jest sens przetrzymywania tego typu informacji do momentu zebrania? Bycie w centrum uwagi kiedy przekazuje się informację o powstaniu niemieckiej wersji katalogu? Uznanie, że trzeba pochwalić się osobiście otrzymaniem takiego honoru "ze strony Niemców"?
  • Odpowiedz