Wpis z mikrobloga

Jeśli zastanawiasz się czy pracujesz w biurze czy cyrku, to wyobraź sobie że u nas przed chwilą dyrektor ogłosił iż powstanie folder przedstawiający nasz wydział, który zostanie wydany w językach polskim i niemieckim oraz przesłany do naszego niemieckiego oddziału, a w następnym tygodniu przyjdzie "profesjonalny fotograf" w celu zrobienia "profesjonalnych zdjęć" zespołu konkretnie w tym celu. Kompletny chaos. Kilka pań z działu sprzedaży przekrzykujące się pytając w zasadzie o to samo, czyli dlaczego dopiero teraz dowiadują się o tym, czy ich zdjęcie musi znaleźć się w tym projekcie, jak mają z dnia na dzień umówić się z fryzjerką skoro terminy są napięte, pytania co to za firma która nie informuje o czymś tak ważnym z miesięcznym wyprzedzeniem itp. Biedny stoi i przyjmuje ze spokojem wszystko na klatę bez słowa.

Zapowiada się ciekawie. xD

Ja się nie wykłócam i siedzę spokojnie, ale również uważam iż o takich rzeczach nie powinno się informować kilka dni przed faktem.

#korposwiat #korpo #praca #pracbaza #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 57
  • Odpowiedz
teraz preferuję maszynkę do golenia, ale jak chodziłem do fryzjera to zazwyczaj tak było


@goferek: Ciekawe. Czyli kolejna rzecz, z którą faceci mają łatwiej idzie na listę "rzeczy z którymi faceci mają łatwiej."
  • Odpowiedz
@Phyrexia: U nas przyszli "z zaskoczenia" w połowie dnia na zasadzie "chodźcie robimy zdjęcia teamu do jakiegos folderu". Poszczerzyliśmy się z 30min w różnych konfiguracjach. Skończyło się, że w folderze wylądowali piękni ludzie ze stocku, a nie banda biurowych piwniczaków
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@goferek: Kiedy zdecydujesz się obciąć włosy, zwyczajnie podjeżdżasz tego samego dnia do fryzjerki i ona Cię przyjmuje od razu?

@Phyrexia: ja dbam o siebie codziennie. Równie dobrze mógłbym zostać zaproszony w tym momencie na sesję do okładki MH.
  • Odpowiedz
Czyli kolejna rzecz, z którą faceci mają łatwiej idzie na listę "rzeczy z którymi faceci mają łatwiej."


@Phyrexia: rownie dobrze mozesz stwierdzic ze laski maja latwiej bo wystarczy nozyczkami obiacac nadmiar wlosow ¯\_(ツ)_/¯
Do dobrego barbera sa zapisy na za trzy tygodnie
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Czasem na stronach firm widuję zdjęcia pracowników z wymusznymi uśmiechami i dumą, że pracują w tym korpo. Dla mnie to jest po prostu żenada, to tylko praca i prawie nikt nie cieszy się, że siedzi w robocie zamiast robić coś, co lubi.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: a niby dlaczego?

Powinien przedstawić was przed faktem dokonanym.

Fotograf powinien przyjść bez żadnej zapowiedzi!

To ma być folder ze zdjęciami pracowników, czy folder ze zdjęciami #!$%@? na bankiet u królowej próżni, pracowników?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym, do pracy chyba chodzicie ubrani schludnie codziennie, tak?

Cyrki w pracy zaczynają się ZAWSZE od cyrku w głowach pracowników.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz