Wpis z mikrobloga

#pubgmobile #gry #telefony #iphone #redminote4 #grymobilne
Hej, kumpel zaprosił mnie byśmy sobie pograli w PUBG Mobile, mam wersję na PC, zagrałem z dwa mecze, ale stres przy skradaniu się jak kółko się zamyka był zbyt duży za dużo adrenaliny, za mało zabawy, w inne Battle Royale grałem w Apex Legends jak wyszło, ale za szybka jak dla mnie, do tego nie chciało mi się ogarniać mety.
Myślę że wersja mobilna by była bardziej na ludzie, ale słabo stoję z kasą, nie stać mnie na nowy telefon/tablet do grania w jedną gierkę, mam gdzieś zainstalowany emulator Androida na blaszaku do grania, ale nie wiem czy to legalne/praktyczne?
Mogę zainstalować emulator na lapku 14 cali, on ma dotykowy ekran, to bym miał jak telefon, tylko mocniejszy, choć pewnie guziki by były za daleko od siebie;)

Ale serio, mam starego Redmi Note 4, Wersja 4GB ramu, ma swoje lata, wiec pewnie ze względu na słabszą baterie nie będzie miał wydajności jak nowy, na tym bym pograł bo mi go nie szkoda.

Wala mi się też Samsung Galaxy Tab S2 9,7(nie z serii A, tylko S, flagowiec to to był swojego czasu, na amoledzie, super obraz, tylko ma 2gb ramu, ale nie muli, ale nie wiem jak by się na nim grało, baterii nie szkoda, zawsze była trochę za słaba), ma nietypowo proporcje ekranu 4:3(do czytania stron/książek/nauki super), nie wiem jak by to wyglądało z grą.

Mam też z pół rocznego Iphona 8, z oficjalnej dystrybucji, nie składaka na chińskich częściach, bateria 99%, ten trochę mały, do tego szkoda mi go katować, bo podobno na gierkach szybko się bateria zarzyna.

Chyba spokojnie da radę na Redmi Note 4 z rzucaniem ekranu na TV?

Jak to wygląda z padem na Bluetooth?
Jest wspierany przez grę? dla padziarzy są oddzielne serwery? Nie chcę cheatować, nie można pada to nie można. Z drugiej strony jak sobie przypnę jak wkur**ce jest obracanie się w grach 3D na dotykowym ekranie, no mi się odechciewa.
  • 6
  • Odpowiedz