Wpis z mikrobloga

Smutne ale to nie #heheszki sa. Takie toksyczne związki są i będą niestety. To po prostu w większości ignorancja jednego partnera na zainteresowania drugiego i niestety właśnie u kobiet się to przejawia najwięcej.
Niestety kult cipy wśród cucków, jest silniejszy i nawet mogą porzucić swe inne marzenia czy zainteresowania by spłynęła na nich boska łaska u będą mogli pobawić się cyckiem bądź wadżajną raz na pół roku ( ͡° ʖ̯
@Qraape: i jeszcze jakie wyparcie, że no wiecie, to tylko #heheszki Jakoś mi by nigdy w życiu nie przyszło do głowy, żeby takiego posta napisać na wykopie, bo po prostu w domu to ja trzymam pieczę nad finansami, dodatkowo zarabiam więcej. Narzeczona nie widzi i nigdy nie widziała (nawet jak byliśmy biedniejsi) żadnego problemu w kupowaniu przeze mnie drogich gadżetów, czy wydawaniu kasy na zachcianki, sama zresztą również ma jak pączek
@jathek: Jak ktoś sobie wybrał drugą matkę zamiast kobiety to tak jest.
Swoją opinie o takim zakupie jak najbardziej może mieć, ale nie czegoś zabraniać. Ja sobie kupuje co chce i ona sobie kupuje co chce - tyle w temacie, ustalone aby jakieś widełki, ktoś przekroczy no to później nie ma i nic sobie nie kupuje w danym okresie itp. Jeżeli np fryzjer za parę stów, czy ubrania za parę stów
@jathek: To tak jak wyszło Red Dead Redemption 2 i sobie kupiłem na premierę i gadałem z kolegą no i kolega zajarany tym jak opowiadam co jest w grze więc ja pytam "To czemu sobie nie kupisz?" bo kolega też siedzi w programowaniu i na kasę nie ma co narzekać. "A bo co usiądę do konsoli to za 5 minut jest wrzask dziewczyny, że cały dzień nic nie robię"

XDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qontrol: no jak komuś kupno konsoli niszczy budżet, to może niech pomyśli nad zmianą pracy. Z rodzicami nie mieszkam od 7 lat. W styczniu kupiłem nowe auto, teraz ostrzę zęby na remont pc i kupno ps5. Z głodu nie umieram.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Qontrol: też nie jestem programistą 15k. Zarabiam typowo p0lacką średnią krajową. Wbrew pozorom idzie za to normalnie żyć. Tymczasem na Wykopie można dojść do wniosku, że jak ktoś ma mniej, niż 10k, to żre kamienie i popija wodą z kałuży. Zresztą nawet w tym wątku "chcesz kupić konsolę? Pewnie zarabiasz 15k" xd
@SmutnyPi3rdolnietyMarcinek: @PolakAteistaMocnyII: @Vaerlin: @d_m_g: @Hubby: @r5678: @dewey: @wiem_wszystko: @Qraape: teoretycznie tak jest jak mówicie, ale wyobraźcie sobie sytuację, że nie chcecie całe życie wynajmować mieszkania, ani nie dostaliście nic w spadku i nigdy nie dostaniecie. W takiej sytuacji nawet zarabiając powyżej przeciętnej musicie albo pół życia odkładać hajs, albo pół życia spłacać kredyt. Wtedy już 2k to nie jest lekki wydatek, jeśli macie