Wpis z mikrobloga

@Hatsuban: Nie rozumiem nigdy takiego egoizmu. Metro jest dla ludzi, Wisła płynie sobie samotnie spokojnie to tam mógł sobie skoczyc. Nie rozumiem tez jak można mieć myśli samobójcze po zerwaniu. Nie znam ani jednej dziewczyny, która by chociaż wspomniała- ze moje życie bez niego nie ma sensu, chce się zabić albo ze sobie coś zrobię, bo nie dam rady.
Ciekawe dlaczego to faceci decydują się na takie kroki
@diamentovva: I jeszcze będą mi mówić, ze mam zła aurę jak jeden to np. typ z liceum, przeniósł się na drugi koniec polski, z którym pisałam raz na jakiś czas, rzadko.
Na pewno moja aura mu się udzieliła i jestem niebiezpieczna XDD ach te głupie wykopki
@Nizax: Typie, jak to ziomki z którymi się widziałam raz na pare miesięcy albo raz na pare lat, bo nie mieszkali w wawie. Z żadnym nie kręciłam ani nie mialm jakichś megabliskich relacji. Mieli jakieś swoje problemy i tyle. A ze chcieli pogadac i nie mialm czasu to trudno. Pewnie pisali do 10innych osób a nie tylko do mnie. Nie są z mojego otoczenia ani bliskiego środowiska, wiec moja osoba nie