Wpis z mikrobloga

Największy ból, gdy dowiadujesz się, że bliska Ci osoba popełniła samobójstwo, a tydzień temu napisała Ci wiadomość, na którą zapomniałeś odpisać. Rzygać mi się chce.
  • 217
  • Odpowiedz
@bubilibu: kolega z pracy miał to samo. Kumpel z technikum się do niego odezwał, jakiś czas nie mieli kontaktu, po kilku dniach okazało się ze się powiesił. Na pogrzebie wyszło, ze odzywał się do wielu osób, ale wszyscy go zlali bo mieli swoje tematy...
  • Odpowiedz
słabe jednostki same sie eliminują xd nie ma co sobie zaprzatac glowy stulejarzami, tak dziala natura

@diamentovva:

Kocham takie argumenty, ofiarom agresji fizycznej też nie pomagajmy, w końcu mogli się obronić cieniasy, a gwałty to w ogóle fajna sprawa, jak komuś udało się zapłodnić ofiarę to znaczy że jest silny i w ogóle sprawny, tylko się cieszyć z lepszej puli genowej, darwinizm #!$%@? XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 102
@crazykokos: twoje wpisy to 100% przykład znieczulicy społecznej. Taki egoizm i brak empatii od ciebie bije, że nic dziwnego że masz taką aurę. Nie rozumiem jak można tak mieć wywalone na innych.
  • Odpowiedz
ja czasem z mama albo siostra nie rozmawiam przez tydzień ( _)


@powiedz: ja nie gadałem od 3 miesięcy

Ze co, słabsi przy mnie wymiękają?:)


@crazykokos: Ci nad którymi się znęcasz publikując ich rozmowy z samym sobą z tindera na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie rozumiem tez jak można mieć myśli samobójcze po zerwaniu


@crazykokos: Jak się zakochasz chemia Ci robię
  • Odpowiedz