Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam was serdecznie i liczę, że ktoś z was to przeczyta i podzieli się swoją cenną opinią.
Generalnie niedługo muszę stanąć przed wyborem uczelni na studia i kierunku. Miasto już określiłem i na pewno będzie to Warszawa. Zostaje tylko kierunek i uczelnia. Co do tego pierwszego to myślę żeby iść na programistę bo coś tam pisałem i w sumie spoko praca i pewna, w porównaniu do drugiej opcji która mi się pojawiła w głowie a mianowicie ekonomia. Nie ukrywam że chcę mieć własną firmę w przyszłości, aczkolwiek myślę że studia mi w tym dużo nie pomogą a programista to zawsze w razie w mam dobrą pracę wciąż pomimo tego że pracuje na kogoś. Co do uczelni to nwm sam czy bardziej strony uniwersytetu czy politechniki. Generalnie z tego co słyszałem obecnie uniwersytety to takie coś jakbyś porównywał liceum do technikum. Niby masz tez ten podstawowy program ale w praktyce nic nie umiesz. Ale gdyby tak patrzyć to bardziej pasowałby mi uniwersytet gdyż sam byłem w liceum i nie ukrywam że chciałbym poznać wielu nowych ludzi na studiach i nie tylko innych Mirków a też ładne s00ki i mieć trochę tego życia towarzyskiego. I tu nie mogę się zdecydować co lepsze. Ciekaw jestem jak wy byście wybrali, albo wybraliście i jak opinie.
#mirkowyznania #studia #studbaza #szkola #warszawa #pytanie #porady #niebieskiepaski #rozowepaski #uczenie #uczelnia #student #nauka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f57cf288679b6c666e7b31f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak wybierzesz ekonomię, to polecam SGH, bo dużo lepsza od UW, zwłaszcza jeśli chodzi o średnie zarobki po studiach. Dodatkowo, jeśli Twoim drugim językiem jest niemiecki, to dodatkowy atut, bo na SGH bardzo dobrze go uczą (m.in. świetny germanista prof. Stanisław Bęza, autor chyba najlepszego repetytorium do nauki niemieckiego, z którego sam korzystałem :))