Wpis z mikrobloga

Jeśli zdarzyło Ci się, że druga osoba po randce nagle przestała odpisywać, to mam dobrą wiadomość - to zdarza się częściej niż myślisz. Robię w tej chwili badania psychologiczne na temat tego zjawiska. Zachęcam do dzielenia się doświadczeniami w komentarzach i do wypełnienia mojej krótkiej ankiety dotyczącej tego tematu.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvuiIxZo_d_DSr1ViuOJ1SVI08uNkhN4Buefl1jfaj_6OPQg/viewform?usp=sf_link

#randki #tinder #tindercontent #loszkahere #psychoterapia #psychologia #zwiazki #przegryw #przemyslenia #nauka #depresja #zwiazek #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 26
  • Odpowiedz
@Kocia_Ksiezniczka: Ghosting srosting. Nie sądziłem, że kiedyś na to ukuty zostanie specjalny termin ani że to jest jakiś wielki problem xD To zwykły sposób kończenia znajomości- jeden z wielu. Jak się jednej stronie nie chce ciągnąć znajomości to nie pisze i tyle. Ja tak kończyłem znajomości, inni tak ze mną kończyli. Nie rozumiem zamieszania wokół tego xD
  • Odpowiedz
@RombiR: gdybyś chciał bardziej zgłębić temat i może zrozumieć dlaczego tak się stało to w poprzednim poście wrzuciłam link do dłuższego badania na ten sam temat. Tam jest możliwość otrzymania interpretacji swoich wyników.
  • Odpowiedz
@Kocia_Ksiezniczka: fajny temat pracy, osobiscie samemu mi sie nie przytrafilo to, chociaz ostatnia, calkiem goraca relacje zakonczylem w ten sposob ( wtedy jeszcze nie wiedzialem, ze istnieje na to nawet termin ).

Zrobilem to usuwajac ją ze znajomych na fb, by nie wyświetlała mi się więcej na messengerze. Nigdy więcej nie mięliśmy kontaktu
  • Odpowiedz
@Kocia_Ksiezniczka: Zrobiono MI tak pare razy, ja tez tak zrobilem. Co ciekawie, wiedzialem, ze nie jest to cos milego. Zrobilem to, Bo nie chcialem komus sprawiac przykrosci bezposrednio, a usprawiedliwialem sie tez tym, ze jesli kobiety mi tak robily to ja I'm tez tak moge robic. Moje rozumowania bylo mniej wiecej take 'to jest kobieta, jest jak inne kobiety, a wiec gdybym zrobil cos co by ja odtracilo, to nie
  • Odpowiedz
@Kocia_Ksiezniczka: Zrobiono mi tak kilka razy. Ja nigdy tak nie robiłam bo sama tego nie lubię doświadczać, więc jak dawałam znać, że ta znajomość to nie to dla mnie to mężczyźni najczęściej byli oburzeni, albo z powodu, że uważali że lepiej jakbym się po prostu nie odzywała, albo wylewali na mnie swoją wściekłość, że śmiałam nie chcieć się z nimi więcej zobaczyć.
  • Odpowiedz