Wpis z mikrobloga

MĘSKA DEPRESJA/ZBYT DUŻE OCZEKIWANIA WOBEC MĘŻCZYZN
Mógłbyś mieć chociaż te 180 cm wzrostu, mąż koleżanki zarabia wiecej, za mało się starasz, #!$%@? nie facet. Brzmi znajomo? Chcę zrobić film pokazujący historię faceta, który pomimo bycia dobrym człowiekiem ciągle dostaje od życia w kość. Z biegiem lat gdzie ciężko i uczciwie pracuje pomału tracąc siebie...'Pomaga' mu w tym toksyczna żona, która swoją rozszczeniową postawą podcina bohaterowi skrzydła do tego stopnia, że traci poczucie własnej wartości. Robił co mógł, dawał z siebie wszystko rzadko dostając słowa wsparcia. Z biegiem lat zaczął wierzyć w słowa, że jest gorszy,nie widzi powodów by żyć, żona jest oschła w rozmowie, sexu nie było od miesiecy. Do tego problemy w firmie przez Covid.
Czym jest męskość w dzisiejszych czasach? Czy pokazywanie uczuć to wynik słabości? Zatrważający procent liczby samobójców to mężczyźni.

Już dawno powinienem zrobić o tym film. Mam nadzieję, że mi pomożecie dając coś od siebie w komentarzu lub w wiadomości prywatnej. Wiem, że wielu z Was mnie tu nie lubi ale ten portal to kopalnia wiedzy i obiecuję podejść do realizacji tematu jak najlepiej.

#depresja #blackpill #logikarozowychpaskow #psychologia #zwiazki
Pobierz
źródło: comment_1599550092jLiggYwHbyUMz6cp5c3u5R.jpg
  • 73
@Kowixx: Prawda. Jest dużo toksycznej męskości w tym kraju. Często widzę jak jednostki słabsze po jakimś czasie popadają w syndrom sztokholmski i sami zaczynają wyznawać jakiś darwinizm społeczny.
@JimNH777: bardzo dobry post zgadzam sie w 100%
Od siebie dodam ze czesto efekt takiego braku "podziwiania" widzimy wlasnie w coraz wiekszej ilosci "piwniczakow" ktorzy nie chca o nic walczyc, bo nie widza w tym sensu. W Japonii doszlo do tego stopnia (chociaz wiele innych czynnikow sie na to zlozylo), ze 1/3 facetow w wieku 20-30 lat jest prawiczkami, nie zainteresowanymi w ogole kobietami, zwiazkami ani nawet kariera. Wystarcza im granie
@rezyserzycia:

Gdybys mial tak #!$%@? to zareagowalbys normalnie na moje pytanie - a Twoja reakcja pokazala ze jednak Cie to wkurza chyba.

Kobiety patrza na wiele aspektow - na wyglad rowniez. A zakola odbijaja sie negatywnie na wygladzie.
Oczywiscie mozesz nadrabiac innymi aspektami wiec to nic nie przekresla. Poza tym nie ma ludzi idealnych wiec kazdy musi "nadrabiac" braki czyms innym.
Pozdro ziomek i nie przejmuj sie za bardzo negatywami, wazne
@rezyserzycia: Nie wierze, że piszesz publicznie o długości penisa :D I to jeszcze w najgorszy możliwy sposób, jak jakiś incel który nigdy nieuprawiał sexu :D 27cm ? :D Coś się obawiam, że żyjesz w świecie fantazji, znajdujac się poza 99.9% ludzi :D

https://www.medicalnewstoday.com/articles/321220 "Usually, the depth of the vagina is between 3 and 7 inches." Twoje partnerki (jeśli w ogóle istnieją) muszą być wniebowzięte jak stukasz je w podbrzusze :D
Tak