Wpis z mikrobloga

Taka dłuższa rozkmina odnośnie #kariera. Może coś doradzicie.

Musze się niedługo zdecydować czy skupić się na rozwoju w ramach obecnej firmy czy szukać czegoś nowego. W dużym skrócie, staranie się o awans wymagało by naprawdę sporo pracy no i musiałbym się zmuszać do czegoś czego bardzo nie lubię. Natomiast największym minusem szukania nowej pracy jest jak wiadomo stres w pierwszych miesiącach i konieczność przygotowania się do rozmów kwalifikacyjnych, których nikt nie lubi ¯\_(ツ)_/¯

Za pozostaniem w obecnej firmie przemawia też to, że mam zajebisty team ze świetnym szefem i firma jest raczej z tych, która nigdy nie zwalnia, więc w teorii mam fajną, ciepłą posadkę, na której nic mi nie grozi. Poza odrobiną stresu momentani xD Jak będzie w nowej: nie mam pojęcia. Z drugiej strony, zarobki najłatwiej podnieść zmieniając pracę, a nie ukrywam, że kasa jest dla mnie mocnym motywatorem xD A ja mam jakieś szczęście do dobrego wypadania na rozmowach kwalifikacyjnych :)

Konkrety:
-czy w takim UBS, Mellonie, EY we Wrocławiu idzie na Senior Java Developer wyciągnąć 18-19-20K na UOP brutto? czy bardziej 15-16K to maks? bez obowiązków związanych z TL czy menedżorowaniem;
-jakie macie opinie o UBS? bo to chyba byłby mój pierwszy wybór;
-wiecie może czy UBS oferuje KUP?
-jakie korpo we Wrocławiu są warte uwagi, które mogą zapłacić > 16K, interesuje mnie tylko UOP, preferowana branża finansowa;

Sorry za spam tagami, ale zależy mi na zasięgu :)

#pracbaza #praca #programowanie #programista15k #wroclaw #korposwiat #ubs #java #korposwiat #korpo
  • 6
  • Odpowiedz