Wpis z mikrobloga

@newnormal: jak się mieszka w getcie to się narzeka na auta wiadomka. Najlepiej jak by ludźmi sterował superkomputer i wtedy nie tworzyły by się korki, tłum i wogole żyło by wam się lepiej. Pozdro ze wsi. Idę rzucać gnój na pole. Akurat w sobotę nie ma tłoku na polu xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@MrTracerr:

Czy może hulajnogą w zimie na wywiadówkę skoczyć?

Zaraz przyleci ci reddin czy inny pedałoujobek i wmówi, że przecież on codziennie nawet w zimę jeździ do pracy, tylko wstaje nieco wcześniej, żeby mieć czas na wymycie się po przyjściu do pracy, żeby nie #!$%@?ć potem, a w bagażniku w rowerku przewiózł już całą meblościankę...
A jaki jest normalny przedstawiciel miejskiej społeczności? Mam wrażenie, że to właśnie garstka młodych ludzi (których jedyna potrzeba komunikacyjna to podjechanie do pracy w startupie na kilka godzin i raz w tygodniu na chlanie na mieście uberem) myśli, że są "typowym" człowiekiem w mieście.


@Arrival: dobrze napisales: masz wrazenie. Dopoki nie przedstawisz mi badan statystycznych to jest zwykle czcze gadanie.
@newnormal tylko polska komunikacja miejska nie istnieje, pewnie Warszawa albo Wrocław to spoko ale jak już mieszkasz gdzieś dalej to nie ma opcji żeby nie nie. Auta
@newnormal: ludzie będą się namnażać jak #!$%@? i kwiczeć czemu nie ma miejsc parkingowych dla moich dwóch Suvów XD Wiadomo że do pracy, ale na dalszy rozród nie ma żadnego usprawiedliwienia. Miasta nie są z gumy i mam nadzieję że w przyszłości wejdą duże podatki za rzeczy które zajmują miejsce