Wpis z mikrobloga

@xVolR: Aż tu to poczułem kiedy wyobraziłem sobie jak ten gość siedzi tam sam i z minuty na minutę traci nadzieję i popada w rozpacz () (°°
  • Odpowiedz
@xVolR: chyba nie ma gorszego dnia w życiu przegrywa niż 18, dzień który dla innych jest imprezą na całe życie dla przegrywa jest dniem w którym zastanawia się w którym momencie #!$%@?ł wszystko do tego stopnia że teraz nie ma nawet do kogo się odezwać
  • Odpowiedz
@xVolR: Właściwie to akurat naprawdę smutny post - odczułem znowu ten smutek gdy przeżywałem tamten dzień.

Byłem ja bez kogokolwiek oraz moja rodzina.
Pamietam jak wciskałem im wszystkim kity o tym jak to następnego dnia będę świętować z przyjaciółki nad jeziorem.
Finalnie zamknąłem się w pokoju okłamując samego siebie.

Chyba na tamten moment tylko mama wiedziała w jakiej jestem sytuacji choć do dzisiaj o tym nie rozmawiamy generalnie nie rozmawiamy o
  • Odpowiedz
@xVolR: Jeszcze jedno nie oglądaj się za plecy jeśli naprawdę miałeś ostatnio 18.

Pracuj nad sobą lepiej być po tych latach niż przed teraz przynajmniej wiesz na czym stoisz oraz w jakiej pozycji aktualnie się znajdujesz dobrze rozplanuj swoje schody.
  • Odpowiedz
Przegryw: jestem sam bo p0lki to #!$%@?, a rynek matrymonialny jest zepsuty.


@pianinka: przecież brak dziewczyny i brak znajomych, to 2 różne rzeczy, więc to co napisałaś nie ma sensu xD
  • Odpowiedz
@xVolR: Myślę, że mają mimo wszystko część wspólną w postaci przegrywa, który jest ciężki do polubienia, czy to przez znajomych czy to przez potencjalne dziewczyny ;) Jeśli nikt cię nie lubi to skąd pomysł, że losowa babka z tindera nagle się zakocha w twoim charakterze, skoro tym charakterem nie byłeś w stanie ani jednej osoby w swoim życiu przyciągnąć nawet do zwykłej znajomości?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@xVolR: Ten organizator to trochę ma nierówno pod sufitem, jak można zakładać rzecz w stylu "Wszyscy będą" bo nikt nie napisał, że nie będzie albo, że w ogóle nic nie napisał. Chyba trochę źle sobie kolegów próbuje dobierać, jeżeli wszyscy go olali.
  • Odpowiedz