Wpis z mikrobloga

  • 3621
#rozdajo czekoladowego Huela ~1kg. Niestety czekoladowego smaku nie jestem w stanie pić, bo jest tak paskudny. Nie polecam brać udziału osobom, które chcą spróbować Huela, bo czekoladowy tylko Was zniechęci. Huela polecam, najbardziej waniliowy lub bananowy smak.
Losowanie w niedzielę wieczorem, zielonki out.
#huel
Pobierz
źródło: comment_1599217787LjJoplHBfj4gp4RwFJ9K2t.jpg
  • 122
Czy tylko u mnie Huel nie dawał rady?
Niestety po nim byłem nadal głodny (nawet z mlekiem) i po prostu złe się czułem.

Ale smakowo spoko, u mnie raczej jako przekąska.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzemranyInkub: próbowałeś może yfood słony Karmel lub kokos? Usłyszałem o yfood na filmie u Mirka Casha, więc sobie zamówiłem zestaw degustacyjny. Niestety nie ma on tych dwóch smaków, a mnie ciekawią bardzo. Pisałem do nich maila, ale niestety nie mają w próbkach, trzeba brać cały zestaw.

Wiem, że smak jest mocno indywidualny, ale jak próbowałeś to bym prosił o jakąś króciutką recenzje tych dwóch smaków. :D
@Marfii: Jak myslisz że czekolada zle smakuje - to znaczy że nie piłeś wersji czekolada-mięta :) Smakuje dosłownie jak plastik - po pierwszym łyku myslałem że nowego shakera nie domyłem. Bananek dobry
o musisz mi odpowiedzieć. Zastanawiałem się nad tym huelem jako opcja śniadaniowa. Wiadomo jak to jest rano. Brak czasu, nie chce się nic przygotowywać i z rana jedzenie mi nie wchodzi, a taki szejk do wypicia wydaje się fajną alternatywą. Jak ze smakiem? Od razu wchodzi czy trzeba się do tego przyzwyczaić. Cenowo wygląda to okej czy zdecydowanie więcej niż catering czy jak człowiek sam sobie przygotowuje jedzenie?


@Pearson: Myślę, że