Wpis z mikrobloga

  • 3621
#rozdajo czekoladowego Huela ~1kg. Niestety czekoladowego smaku nie jestem w stanie pić, bo jest tak paskudny. Nie polecam brać udziału osobom, które chcą spróbować Huela, bo czekoladowy tylko Was zniechęci. Huela polecam, najbardziej waniliowy lub bananowy smak.
Losowanie w niedzielę wieczorem, zielonki out.
#huel
Pobierz
źródło: comment_1599217787LjJoplHBfj4gp4RwFJ9K2t.jpg
  • 122
@sezonowiec1: Chodzi głównie o oszczędzony czas, który w obecnych czasach jest bardzo cenną walutą. 6/50 pln za posiłek. Wsypujesz zalewasz i i masz zbilansowany posiłek bez łażenia po sklepach w poszukiwaniu promek i gotowania. Za to płacisz.
@Marfii: @chosenon3: załóżmy, że jadłbym to codziennie zastępując wszystkie posiłki

Nie wpływa to jakoś źle na układ trawienny po dłuższym czasie? Jest to w końcu przyjmowanie praktycznie jedynie płynów non stop
W czasach popularności gainerow pamiętam jak odradzane były właśnie ze względu na ten aspekt

Plus nie trawi się to za szybko? Po białku jestem moment głodny
@studentskyyy: To właśnie dobrze, że masz już w takiej formie podane, trawienie będzie znacznie lepsze. Dodatkowo z tego co pamiętam to zawiera probiotyki i prebiotyki także tym bym się nie martwił. Gainera nie ma co porównywać do tego, bo to jest tylko uzupełnienie diety jak sama nazwa wskazuje.
@Marfii: Spróbuję, mimo że lubię, mam czas, umiem gotować i rano jem fancy śniadanka to zawsze #!$%@?ła mnie reklama huela na yt albo insta chyba xd i od tego czasu chcę spróbować. Mam nadzieje, że to również opcja dla osób z wysublimowanymi kubkami smakowymi bo takowe posiadam, jak czekoladowy smak czegokolwiek może być słaby? ;/
@Marfii: a dla mnie akurat czekoladowy jest spoko chociaż najbardziej i tak lubię Berry. Wanilia dla mnie za mało waniliowa i używałem jej z flavor boostami. Spróbuj użyć czekoladowy huel jako baza do naleśników/pancake/gofrów, wtedy jest lepiej.