Wpis z mikrobloga

  • 3621
#rozdajo czekoladowego Huela ~1kg. Niestety czekoladowego smaku nie jestem w stanie pić, bo jest tak paskudny. Nie polecam brać udziału osobom, które chcą spróbować Huela, bo czekoladowy tylko Was zniechęci. Huela polecam, najbardziej waniliowy lub bananowy smak.
Losowanie w niedzielę wieczorem, zielonki out.
#huel
Pobierz
źródło: comment_1599217787LjJoplHBfj4gp4RwFJ9K2t.jpg
  • 122
@Marfii: Piłem czekoladowy, jest ok, kwestia gustu, ale kupiłem ten w butelce. Właśnie zastanawiałem się nad zmianą subskrypcji na czoko bo mam pełno huelów z każdego smaku. Może też jakieś rozdano zrobię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marfii: Piłem banana, wanilię i właśnie czekoladę która moim zdaniem jest najlepsza. Z huelem jest tak że albo go nienawidzisz, albo lubisz. Każdy z moich znajomych albo kompletnie nie może tego pić, albo lubi kompletnie inne smaki, niż reszta. Nie wiem jak oni to robią.
Gdzie kupujecie? Rano często robię sobie białeczko z KFD na mleku jako zamiennik śniadania (zwyczajnie rano nie mogę jeść posiłków) i ten HUEL mnie zainteresował.
Dla wszystkich leniwych, którzy chcą zastąpić śniadania, bo nie chce im się robić: spróbujcie po prostu nie jeść śniadań.
Ja spróbowałem z lenistwa, rano kawa z ekspresu w korpo i przegląd mejli, po tym zwykle #!$%@? do rozchodzenia, potem trochę roboty, albo spotkań, odpis na mejle z rana i nagle robi się 13. Ten Huel-zamiast-śniadań to raczej recepta na nie-chudnięcie tam gdzie można łatwo uciąć kalorie. Z lenistwa śniadania nie robię, to