Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: niby tak ale nie do końca. Wielu gnojow marzy o ruchaniu nauczycielki. Nie znaczy to że nie potępiam takiego zachowania, ale takie dramatyzowanie jest równe smieszne jak gratulowanie chłopakowi zaliczenia xD. W obu przypadkach odrzuca sie wiele istotnych czynników które charakteryzują daną sytuacje.

Nauczyciel powinien byc dorosły i kontrolowac swoje prymitywne żądze. Zwłaszcza jesli uczen jest ponizej wieku zgody. Zawsze powinno sie to kobczyc #!$%@? nauczyciela, zakazem wykonywania zawodu i
@antarhei:

a jeszcze tydzień temu oburzenie dot. smieszkowych komentarzy pod artykułem o gwałtach przez kobiety na mężczyznach.

Podasz mi link do tego znaleziska bo jestem ciekawy.
@OCIEBATON:

@Stallion45: jest mowa o uprowadzeniu 14 latka i uprawianiu z nim seksu. Czy w przypadku 34 letniego nauczyciela i 14 letniej uczennicy też byś tak dywagował?


@OCIEBATON: Ja bym się dywagował. Niektóre 14-latki już są tak dojrzałe fizycznie ze potrafią wyglądać na 18-tki, w dodatku jest to już wiek w którym zaczynaja uprawiać seks. Wiec jeśli któraś nie stawiałaby oporu i chciała faktycznie mieć stosunek z nauczycielem który