Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: Ale to jest jakiś absurd wybitny. 14latka gwałt, a 15 to już spoko seks. Ja wiem duralex i te sprawy, no ale pomyślmy przez chwilę i zajmijmy się okolicznościami. Baba go związała, wrzuciła do bagażnika i zgwałciła wsadzając długopis w penisa czy może zaprosiła na korki i smyrnęła po kolanie a dalej samo poszło?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@Stallion45: jest mowa o uprowadzeniu 14 latka i uprawianiu z nim seksu. Czy w przypadku 34 letniego nauczyciela i 14 letniej uczennicy też byś tak dywagował?
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Nie czytałem o sprawie i jeśli tak to wygląda, to faktycznie wsadzić ją na 25 lat. Tylko z mojego punktu widzenia nie za to, że koleś miał 14 lat, ale za to że został zmuszony do seksu, a płeć gwałciciela jest bez znaczenia
  • Odpowiedz
@OCIEBATON też uprawiałem seks z nauczycielkami, nigdy nie czułem się wykożystywany. Nauczycielka musi uczyć a to taka edukacja seksualna była. Miło wspominam.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 161
@OCIEBATON: Nie oczekuj po wykopach więcej. Ale czekaj cierpliwie na jakiś płaczliwy wpis o tym, że gwałty na mężczyznach są wyśmiewane i ignorowane. Wtedy żaden wspomni o tym, że x dni temu na głównej pod wpisem gwałcie na chłopaku, wykopki (niebieskie) piały z zachwytu, że szczęściarz i tak dalej. Bo gwałt to taka fajna sprawa, co nie .
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 84
@Riczard: Wątpię. Na pytania "a co, gdyby to był twój syn" lecą odpowiedzi "miałby doświadczenie", "byłby zadowolony". Szczerze wątpię, że na tym portalu to są tylko żarty. Niektórzy zwyczajnie myślą, że gwałt na mężczyźnie to seks niespodzianka i każdy by tak chciał.
  • Odpowiedz
@JaniceIsNotFromHere: Może patrzę po sobie, bo mnie takie żarty nie przeszkadzają, ba pewnie samemu mi się zdarzyły (mem z southpark Nice...) ale jednocześnie absolutnie jestem za karalnością takich czynów. Myśle, ze nie jestem sam ¯\_(ツ)_/¯ A tym którzy serio nie widza w tym nic złego pewnie się przypominają się czasy gdy byli nastolatkami i hormony buzowaly tak by przelecieli wszystko co nie ucieknie na drzewo i fantazjowali na temat nauczycielki. To
  • Odpowiedz
ich syna


@Riczard: weź pod uwagę że większości wykopków bliżej do 14 roku życia niż do posiadania potomstwa xD

fantazjowali na temat nauczycielki


@Riczard: Otóż to. Kogo bym nie spytał to każdy mając te 13-18 lat marzył o jakiejś nauczycielce.
  • Odpowiedz