Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 655
Na głównej znalezisko ze nauczycielka z #lomza uprawiała s--s z 14 latkiem. Pod znsleziskem komentarze że to farciarz, że na starej to młody ćwiczy i inne. Jesteście obrzydliwi xD. Serio musicie się leczyć

#wykop #bekazpodludzi #p-------a
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OCIEBATON: Ale to jest jakiś absurd wybitny. 14latka g---t, a 15 to już spoko s--s. Ja wiem duralex i te sprawy, no ale pomyślmy przez chwilę i zajmijmy się okolicznościami. Baba go związała, wrzuciła do bagażnika i zgwałciła wsadzając długopis w penisa czy może zaprosiła na korki i smyrnęła po kolanie a dalej samo poszło?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@Stallion45: jest mowa o uprowadzeniu 14 latka i uprawianiu z nim seksu. Czy w przypadku 34 letniego nauczyciela i 14 letniej uczennicy też byś tak dywagował?
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Nie czytałem o sprawie i jeśli tak to wygląda, to faktycznie wsadzić ją na 25 lat. Tylko z mojego punktu widzenia nie za to, że koleś miał 14 lat, ale za to że został zmuszony do seksu, a płeć gwałciciela jest bez znaczenia
  • Odpowiedz
@OCIEBATON też uprawiałem s--s z nauczycielkami, nigdy nie czułem się wykożystywany. Nauczycielka musi uczyć a to taka edukacja seksualna była. Miło wspominam.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 161
@OCIEBATON: Nie oczekuj po wykopach więcej. Ale czekaj cierpliwie na jakiś płaczliwy wpis o tym, że gwałty na mężczyznach są wyśmiewane i ignorowane. Wtedy żaden wspomni o tym, że x dni temu na głównej pod wpisem gwałcie na chłopaku, wykopki (niebieskie) piały z zachwytu, że szczęściarz i tak dalej. Bo g---t to taka fajna sprawa, co nie .
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 84
@Riczard: Wątpię. Na pytania "a co, gdyby to był twój syn" lecą odpowiedzi "miałby doświadczenie", "byłby zadowolony". Szczerze wątpię, że na tym portalu to są tylko żarty. Niektórzy zwyczajnie myślą, że g---t na mężczyźnie to s--s niespodzianka i każdy by tak chciał.
  • Odpowiedz
@JaniceIsNotFromHere: Może patrzę po sobie, bo mnie takie żarty nie przeszkadzają, ba pewnie samemu mi się zdarzyły (mem z southpark Nice...) ale jednocześnie absolutnie jestem za karalnością takich czynów. Myśle, ze nie jestem sam ¯\_(ツ)_/¯ A tym którzy serio nie widza w tym nic złego pewnie się przypominają się czasy gdy byli nastolatkami i hormony buzowaly tak by przelecieli wszystko co nie ucieknie na drzewo i fantazjowali na temat nauczycielki.
  • Odpowiedz
ich syna


@Riczard: weź pod uwagę że większości wykopków bliżej do 14 roku życia niż do posiadania potomstwa xD

fantazjowali na temat nauczycielki


@Riczard: Otóż to. Kogo bym nie spytał to każdy mając te 13-18 lat marzył o jakiejś nauczycielce.
  • Odpowiedz