Wpis z mikrobloga

Zarabiam dwa razy więcej niż dziewczyna. Podsunęła pomysł, żeby zamieszkać razem. Zgodziłem się, ale jak później dodała, że jeżeli lepiej zarabiam to mam się dokładać za rachunki, wynajem i jedzenie, żebyśmy mieli po równo pieniędzy xDD. Oczywiście się nie zgodziłem i wtrąciła się jej matka, która ma takie samo zdanie, mało tego moi rodzice tez tak uważają xD. #!$%@? ja jestem jakiś jebniety czy oni wszyscy? Na świecie jest więcej debili niż ludzi normalnych i wydaje mi się, że ta zasada tutaj idealnie pasuje.
#logikarozowychpaskow #zwiazki ##!$%@?
  • 92
nawet mniejsza o to, ale skad wszyscy wiedza ile Ty zarabiasz???


@InterferonAlfa_STG: Normalni ludzie nie kryją się z zarobkami. Co więcej, to między innymi ta "tajność" zarobków w Polsce jest jednym z powodów dla których są one #!$%@?. Każdy robi wielki sekret, nie wiadomo ile zarabia sąsiad czy nawet kolega z biura, w efekcie nikt nie wie ile jego praca jest warta i co zrobić żeby dostać podwyżkę.
@putinex

Typowe problemy rozwiązłych ludzi. Najpierw weź z dziewczyną ślub, wtedy nie będziesz miał takich problemów.

Normalna Polska rodzina to żona zajmująca się domem i mąż który jej to umożliwia (przynosząc odpowiednio wysoką wypłatę.

Twój "związek" jest zwykłą hedonistyczną efemerydą

XDDDDDDDDDD

Dobrze, że Polska to Arabia Saudyjska i mężczyzna ze swojej pensji może opłacić całą rodzinę, a kobieta bez obawy o finanse może gotować obiadki xD
@JavierDaY oni są #!$%@?, ale dodam od siebie, że jak ktoś nie jest gotowy na wspólny portfel i wspólne życie to nie powinien razem mieszkać. Jak ja mieszkałem z laską to nie dzieliliśmy lodówki na pół i nie sprawdziliśmy paragonów xD
@JavierDaY: Podejrzewam ze zginę w spamie ale cóż. Tak naprawdę płacenie na pół jest spoko jak zarabia się podobnie. Powinieneś sprawdzić czy się zgodzi płacić na pół jak tak to i tak ja bym na Twoim miejscu płacił więcej aby mojej wybrance zostało coś więcej pieniędzy. W skrócie jeśli się zgodzi płacić na pół to znaczy ze jest fair i wtedy ja przykładowo płacił bym 3/4 całości bo mam więcej funduszy,