Wpis z mikrobloga

Zarabiam dwa razy więcej niż dziewczyna. Podsunęła pomysł, żeby zamieszkać razem. Zgodziłem się, ale jak później dodała, że jeżeli lepiej zarabiam to mam się dokładać za rachunki, wynajem i jedzenie, żebyśmy mieli po równo pieniędzy xDD. Oczywiście się nie zgodziłem i wtrąciła się jej matka, która ma takie samo zdanie, mało tego moi rodzice tez tak uważają xD. #!$%@? ja jestem jakiś jebniety czy oni wszyscy? Na świecie jest więcej debili niż ludzi normalnych i wydaje mi się, że ta zasada tutaj idealnie pasuje.
#logikarozowychpaskow #zwiazki ##!$%@?
  • 92
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@JavierDaY: ja mam wspólne konto na które wpłacamy po 2k z laską, na mieszkanie opłaty, wejście razem na miasto, zakupy wspólne. Co robimy z resztą pieniędzy to już nasza indywidualna sprawa.
  • Odpowiedz
  • 5
@sztandar: Ogólnie to ja mam własne mieszkanie w mieście wojewódzkim. A chcemy się przenieść do innego miasta. To mieszkanie aktualnie wynajmuje wiec dodatkowo mam z tego 2 tys miesięczne, plus pensja dwa razy wyższa niż jej. Oczekuje, ze będę wynajmował mieszkanie z nią za swoje pieniądze plus opłacał rachunki i jedzenie.
  • Odpowiedz
  • 15
@Snaki: No to co ze nie żyjecie osobno? Jeżeli jestem bardziej ogarnięty życiowo to mam jej specjalnie pieniądze dawać? Niech weźmie się za siebie porobi szkolenia i znajdzie lepsza prace
  • Odpowiedz